در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518868 تاریخ : 1399/06/13-15:00:52
,10028,10034,
کاهش 27درصدی تجمعات صنفی در پایتخت/ رویکرد ایجابی پلیس در مواجهه با تجمعات

کاهش 27درصدی تجمعات صنفی در پایتخت/ رویکرد ایجابی پلیس در مواجهه با تجمعات

جانشین رییس پلیس پایتخت از کاهش 27 درصدی تجمعات صنفی در پنج ماهه ابتدایی سال 99 خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سردار حمید هداوند پلیس را خادم و خدمتگزار مردم توصیف کرد و گفت: همه تلاش ماموران پلیس این است تا حق به مظلوم و حقدار برسد. حتی در تجمعات اعتراض صنفی هم ما سعی می کنیم که مسئولان مربوطه پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به مشکلات موجود اقتصادی، تجمعات صنفی مختلفی در پایتخت داشته ایم، گفت: برابر آمارها تجمعات صنفی در پایتخت در پنج ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 27 درصد کاهش داشته است. از طرفی دیگری طی همین مدت 19 درصد نیزفراخوان های ما در پایتخت کاهش داشته است.

هداوند با بیان اینکه تلاش ما بر این است که با اقدامات ایجابی تجمعات را مدیریت و مانع از سواستفاده برخی مغرضان و معاندان شویم، گفت: در هر تجمعی که ایجاد می شود ما تلاش می کنیم که در حوزه ترافیکی و نیز در حوزه اصناف و... مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود و در مقابل تلاش می کنیم که علاوه بر مدیریت موضوع، صدای معترضان را به گوش مسئولان مربوطه برسانیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران