در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512021 تاریخ : 1399/02/13-12:23:16
,5,4,
کاهش 2 میلیون بشکه ای تولید نفت روسیه کلید خورد

الکساندر نواک:

کاهش 2 میلیون بشکه ای تولید نفت روسیه کلید خورد

وزیر انرژی روسیه گفت: روسیه تولید نفت خام خود را مطابق تعهد در توافق اوپک پلاس نسبت به ماه فوریه حدود روزانه 2 میلیون بشکه کاهش می دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از خبرگزاری اینترفاکس روسیه، الکساندر نواک اظهار کرد: به محض احیای تقاضا برای نفت خام پس از پایان بحران شیوع ویروس کرونا کشورهای عضو و غیرعضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) باید راهبرد خود را تغییر دهند و روی سهم بازار متمرکز شوند.

وی گفت: سطح ذخیره سازی ها و توازن بین عرضه و تقاضا باید به دقت رصد شود، اما منطقی آن است که با بهبود شرایط تقاضا اعضای اوپک پلاس راهبرد سهم بازار را پیش بگیرند.

وزیر انرژی روسیه افزود: هیچ یک از شرکت های نفتی روسیه از برنامه کاهش تولید داوطلبانه با هدف کمک به ثبات بازار نفت از برنامه کاهش تولید این کشور معاف نخواهند بود.

نواک با تأکید بر اینکه مسکو تعهد خود در توافق کاهش عرضه اوپک پلاس را به طور کامل اجرا می کند، گفت: مجموع تولید روسیه در سال 2020 میلادی با 15 درصد کاهش به 9.6 میلیون تا 10 میلیون بشکه در روز می رسد، این نخستین کاهش تولید سالانه این کشور از سال 2008 به شمار می آید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 123
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران