در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520306 تاریخ : 1399/07/07-11:58:11
,5,4,
کاهش 10 درصدی تقاضای نفت/سرمایه گذاری در تولید 30 درصد کاهش یافت

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد

کاهش 10 درصدی تقاضای نفت/سرمایه گذاری در تولید 30 درصد کاهش یافت

وزیر انرژی روسیه گفت: تقاضای جهانی نفت به دلیل بحران کنونی در سال جاری تا 10 درصد کاهش یافته است که سبب شده شرکت ها سرمایه گذاری در تولید را 25 تا 30 درصد کاهش دهند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از رویترز، الکساندر نواک، از همه فعالان بازار جهانی انرژی خواست برای مقابله با عواقب ناشی از گسترش ویروس کرونا که تقاضای سوخت را کاهش داده است، به طور مشترک تلاش کنند.

وی در کنفرانس آنلاین وزارتخانه های انرژی کشورهای G20، همچنین گفت: تقاضای جهانی نفت به دلیل بحران کنونی در سال جاری تا 10 درصد کاهش یافته است که سبب شده شرکت ها سرمایه گذاری در تولید را 25 تا 30 درصد کاهش دهند.

این مقام مسؤول همچنین از تلاش های سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش، موسوم به اوپک پلاس برای ایجاد ثبات در بازار نفت قدردانی کرد.

وزیر انرژی روسیه درباره خسارت های ناشی از همه گیری ویروس کرونا گفت: وظیفه ما به عنوان رهبران صنعت انرژی نشان دادن استقامت و همبستگی در برابر چالش هایی از این قبیل است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران