صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517748 تاریخ : 1399/05/23-11:28:49
,10028,10033,
کاهش کیفیت هوای پایتخت طی امروز

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران؛

کاهش کیفیت هوای پایتخت طی امروز

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، صبح امروز افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد پایتخت پیش بینی می شود.

به گزارش بانک و صنعت، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در نخستین ساعات امروز (23 مرداد ماه) با حاکمیت جو آرام طی ساعات گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی شاهد افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد خواهیم بود.

به تدریج با افزایش تندی باد طی روز شرایط لازم جهت پراکندگی آلاینده ها تا حدودی فراهم خواهد شد هرچند با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» احتمال می رود غلظت این آلاینده طی ساعات بعدازظهر افزایش پیدا کند و به تبع آن کیفیت هوا در برخی مناطق کاهش خواهد یافت.

همچنین پیش بینی می شود در ساعات پایانی امشب (23 مرداد ماه) با تداوم وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها در بیشتر مناطق، کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با کاهش تندی باد تا صبح فردا (24 مرداد ماه) تا حدودی بر غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق افزوده و طی روز با افزایش تندی باد از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد. با این وجود افزایش غلظت آلاینده «ازن» در برخی ساعات بعدازظهر سبب خواهد شد تا کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد کاهش پیدا کند.

انتظار می رود در اواخر وقت فردا (24 مرداد ماه) با افزایش ترافیک و کاهش تندی باد شرایط برای تجمع آلاینده ها تا حدودی فراهم شود و شاهد کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد باشیم.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 90 بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون «ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون» با میانگین 85 است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران