تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312246 تاریخ : 1396/10/05-17:48:06
,5,
کاهش متوسط خاموشی یزد با توسعه خط گرم و حذف خاموشی با برنامه فشار ضعیف

کاهش متوسط خاموشی یزد با توسعه خط گرم و حذف خاموشی با برنامه فشار ضعیف

مهندس محمدرضا صحتی در جمع ارزیابان و ناظرین عالی شرکت توانیر در حوزه بهره برداری، افزود: با توسعه خط گرم و حذف خاموشی های با برنامه در حوزه فشار ضعیف، میزان متوسط خاموشی به هرمشترک استان یزد در سال، 88 دقیقه است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی توانیر، وی اضافه کرد: این میزان خاموشی که یک دهم متوسط کشوری است با وجود طوفان های فصلی با سرعت زیاد، رقم بسیار مطلوب و نشانگر فعالیت ارزشمند در بخش بهره برداری است.

این مسئول در صنعت برق با اشاره به افزون بر 635 هزار مشترک برق در استان، راه اندازی سیستم اتوماتیک اطلاع رسانی حوادث شبکه از طریق پیامک را گامی در جهت خدمت به مردمان دارالعباده خواند و گفت: راه اندازی سامانه جامع اسکادا با تکیه بر دانش متخصصان بومی استان، کنترل و پایش تجهیزات از راه دور و در مرکر دیسپاچینگ و نظارت و کنترل و مانیتورینگ بیش از 550 المان شبکه فشار متوسط در مرکز کنترل از فعالیت های شاخص در حوزه بهره برداری است.

وی طول شبکه فشار متوسط را 10362 کیلومتر، شبکه فشار ضعیف را 8031 کیلومتر و تعداد ترانسفور ماتور موجود را 14989 دستگاه با ظرفیت منصوبه 1929 مگاولت آمپر اعلام کرد.

مهندس صحتی نظارت و راهبری بیش از 50 خودروی اتفاقات و عملیات از طریق سیستم AVL در مرکز دیسپاچینگ و استفاده از نسل جدید بی سیم های دیجیتال (DMR) در ارتباطات مخابراتی، طراحی و پیاده سازی نرم افزار ارائه سناریو آنلاین مانور شبکه فشار متوسط با استفاده از سیستم GIS و استقرار سامانه صدای مردم را به عنوان اقدامات مهم حوزه بهره برداری بیان کرد.

وی یادآور شد: استان یزد با انجام افکارسنجی سالیانه و رضایت سنجی مشترکان، مراجعان، تامین کنندگان و نمایندگان جامعه، عدد رضایت مندی خدمات برق را از 4 /56 درسال 88 به 3/85 در سال 95 رسانده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مقدار تلفات استان را 7.2 و پیک بار توزیع در تابستان سال جاری را 817 مگاوات اعلام کرد.

مهندس صحتی گسترش منابع تولید پراکنده و بهره برداری از نیروگاه های صاتنا، صنیر، صیناکو، الماس سیستم و توان نیروی الماس با ظرفیت 32 مگاوات و نصب سامانه های فتوولتائیک متصل به شبکه به ظرفیت منصوبه 681 کیلووات را مورد اشاره قرار داد و اظهار کرد: نصب 4800 کنتورهای هوشمند شامل: 720 دستگاه ویژه مشترکین کشاورزی ، 3970 دستگاه مختص مشترکان صنعتی و 110 دستگاه مربوط به مشترکین اداری و تجاری از اقدامات حوزه اقتصاد مقاومتی بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران