در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519290 تاریخ : 1399/06/20-14:52:50
,6,
کاهش قیمت خودرو در بازار

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو خبر داد

کاهش قیمت خودرو در بازار

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سعید موتمنی با بیان اینکه قیمت خودروها همچنان غیرمنطقی است، گفت: آمار اعلام شده از سوی مسئولان در خصوص تعداد خودروهای موجود و شروع ثبت نام برای پیش فروش خودرو، سبب کاهش قیمت در بازار شده است.

وی با اشاره به اینکه تحویل به موقع خودروهای پیش فروش شده، سبب کاهش قیمت خودرو خواهد شد، گفت: قیمت های اعلام شده فقط برروی کاغذ ثبت شده و معامله ای در بازار انجام نمی شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با بیان اینکه ناآرامی بازار به دلیل فعالیت سودجویانی است که این کالا را در اختیار دارند، ادامه داد: قیمت پراید به کمتر از 100 میلیون تومان کاهش یافته؛ به نحوی که امروز پراید 111 حدود 99 میلیون تومان قیمت گذاری شده، پراید 131 با قیمت 93 میلیون و 500 هزار تومان، تیبا 108 میلیون تومان، ساینا 115 میلیون تومان معامله شده و تیبا 2 نیز از 125 میلیون تومان به 115 میلیون تومان کاهش یافته است که البته این قمیت ها همچنان کاذب است.

موتمنی با اشاره به واسطه گری هایی که سبب برهم خوردن آرامش در بازار خودرو می شود ادامه داد: خودروهای صفری در بازار موجود است که 10 بار فروخته شده، اما فقط پلاک آن ها عوض شده است همچنین در زمان فروش دناپلاس اتوماتیک درحالی فروش آن بصورت محدود آغاز شده بود که آگهی های بسیار زیادی منتشر شد که همه آن ها حواله بود و همین وضعیت برهم خوردن بازار خودرو را به دنبال دارد.

وی گفت: افرادی که خودرو در اختیار دارند با فضاسازی به دنبال سودجویی هستند و فعالیت این افراد سبب افزایش قیمت می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران