زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522512 تاریخ : 1399/08/20-13:33:15
,1,
کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری شعب استان البرز بانک شهر

کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری شعب استان البرز بانک شهر

رئیس سرپرستی منطقه 5 بانک شهر با اعلام عملکرد مطلوب شعب این بانک در سال گذشته و طی سال جاری گفت: کاهش قیمت تمام شده پول و تداوم سودآوری بخشی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در شعب بانک شهر استان البرز است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک شهر، حمیدرضا ایالیان با اشاره به وضعیت مطلوب منابع بانک شهر طی سال های اخیر، اظهار داشت: طی دو سال گذشته روند جذب و رشد منابع پایدار در این بانک به نحو مطلوب و چشمگیر بوده و در کنار رشد منابع ؛ به پایداری آن و همچنین بهبود ترکیب منابع توجه ویژه ای شده است.
وی افزود: خوشبختانه شعب استان البرز و به خصوص شعب مستقر در کلانشهر کرج نیز با رشد و بهبود ترکیب منابع توانسته اند قیمت تمام شده پول را به میزان چشمگیری کاهش دهند .
ایالیان با اشاره به حمایت های گسترده شعب بانک شهر از واحدهای تولیدی مستقر در استان البرز و شهرهای مختلف این استان، خاطرنشان کرد: توجه صحیح به نیازهای تولیدکنندگان و همچنین پاسخگویی به نیازهای آنان در کوتاهترین زمان ممکن بر این موضوع تاکید می کند که مدیران بانک شهر به رسالت اصلی خود در حوزه بانکداری عمل کرده اند.
رئیس سرپرستی منطقه 5 بانک شهر اعطای تسهیلات به آسیب دیدگان ویروس "کرونا" را نیز یکی دیگر از فعالیت ها و خدمات سیستم بانکی برشمرد که بانک شهر نیز در این راستا با رعایت دستورالعمل های ابلاغی با اعطای سریع و صحیح تسهیلات سعی کرده یاری رسان مشاغل و کسبه آسیب دیده از وضعیت رکود اقتصادی ناشی از بیماری کرونا باشد.
وی عنوان کرد: خوشبختانه سرپرستی منطقه 5 بانک شهر که شعب استان البرز را تحت نظارت خود دارد، توانسته است طی سال جاری سهم خود را از بازار خدمات بانکی در استان افزایش دهد؛ همچنین توانسته در بخش صدور ضمانتنامه و خدمات بانکداری الکترونیک، سرویس های خوبی را به مشتریان گرانقدر ارائه کند.
ایالیان در پایان در خصوص ارائه خدمات اجتماعی که یکی از مهمترین وظایف شبکه بانک به شمار می رود، گفت: بانک شهر در سال جاری نیز در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان، حمایت های مناسبی را از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر کرج داشته که خوشبختانه باعث کاهش مشکلات مدیریت شهری در این حوزه شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 159
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران