صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518896 تاریخ : 1399/06/15-10:10:31
,10028,
کاهش سرفاصله حرکت مترو همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید

نوبخت مطرح کرد

کاهش سرفاصله حرکت مترو همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از کاهش سرفاصله فعالیت خصوط مترو خبر داد و گفت: خط 2 مترو با سرفاصله 3 دقیقه، خط 3 با سرفاصله 6 دقیقه و خط 1 و 4 با سرفاصله 3.5 دقیقه فعالیت میکند.

به گزارش بانک و صنعت، فرنوش نوبخت صبح امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با بیان اینکه امروز مترو تهران آماده افزایش تعداد مسافران است، گفت: امروز آغاز سال تحصیلی جدید با اتمام تعطیلات مقارن شده و احتمال می دادیم که تعداد مسافران مترو افزایش یابد. صبح گزارشی از وضعیت افزایش مسافران دریافت کردم که نشان می دهد 10 درصد افزایش مسافران در مترو را داشته ایم.

وی گفت: در حال حاضر خط 2 مترو با سرفاصله 3 دقیقه، خط 3 با سرفاصله 6 دقیقه و خط 1 و 4 با سرفاصله 3.5 دقیقه فعالیت می کنند.

نوبخت با بیان اینکه در متروی تهران سرفاصله های قطارها و فعال بودن پله برقی را به طور مداوم کنترل می کنیم گفت: خوشبختانه تمام پله برقی های مترو فعال است و سرفاصله ها نیز در موعد مقرر انجام شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران