صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520816 تاریخ : 1399/07/15-09:36:02
,10028,
کاهش دما از امروز تا اوائل هفته آینده در شمال غربی و شرقی کشور

براساس تحلیل نقشه های هواشناسی؛

کاهش دما از امروز تا اوائل هفته آینده در شمال غربی و شرقی کشور

طی دو روز آینده برای سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز و از امروز تا اوائل هفته آینده برای شمال شرق کشور، کاهش دمای 4 تا 8 درجه سلسیوس رخ خواهد بود.

به گزارش بانک و صنعت، بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی دو روز آینده و در شمال غرب، بخش هایی از غرب سواحل دریای خزر، استان های واقع در دامنه جنوبی البرز و شمال شرق باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.

همچنین برای بخش هایی از مرکز در ارتفاعات زاگرس جنوبی و مرکزی ارتفاعات کرمان نیز بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود، در مناطق مستعد احتمال خیزش گرد و خاک نیز وجود دارد، شدت بارش امروز در بخش های مرکزی آذربایجان غربی، نیمه شمالی آذربایجان شرقی، نیمه شمالی اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز در شمال استانهای زنجان، قزوین، البرز و تهران است.

پنج شنبه بارش در سواحل دریای خزر، شمال شرق دامنه ها و ارتفاعات البرز رخ خواهد داد و در شمال غرب و بخش هایی از غرب کشور بارش پراکنده اتفاق می افتد.

روز جمعه برای دامنه های البرز مرکزی، سواحل دریای خزر، دامنه های زاگرس مرکزی بارش پیش بینی می شود، طی این مدت در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات شمال غرب بارش پیش بینی می شود.

امروز برای استان های واقع در شمال غرب و طی دو روز آینده برای سواحل دریای خزر و دامنه های جنوبی البرز و از امروز تا اوائل هفته آینده برای شمال شرق کشور، کاهش دمای 4 تا 8 درجه سلسیوس رخ خواهد داد.

امروز و فردا دریای خزر مواج خواهد بود، از بعد از ظهر پنجشنبه و طی روزهای جمعه بخش های مرکزی خلیج فارس به تدریج شرق خلیج فارس مواج است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران