سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 251154 تاریخ : 1395/09/20-11:58:24
,10034,
کاهش جرائم کارکنان

کاهش جرائم کارکنان

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: میزان جرایم کارکنان با اقدامات و بررسی های صورت گرفته کاهش یافته که سازمان عقیدتی و سیاسی در این کاهش نقش موثری داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در همایش روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: ترویج و تقویت فضای دینی، انقلابی و اسلامی در نیروی انتظامی یک ضرورت است چرا که فضای دینی و انقلابی و تمرکز و تقویت این مهم منشأ خیر و برکات بسیاری است.

وی ادامه داد: خوشبختانه فضای دینی و اسلامی در نیروی انتظامی وجود دارد اما باید با اتخاذ راهکارهای مناسب به دنبال تقویت این فضا باشیم.
اشتری اضافه کرد: اقدامات اثربخش عقیدتی سیاسی منتج به ارتقاء ناجا می شود و در این راستا بنده به تمام معاونت ها و پلیس های تخصصی مبنی بر همکاری با سازمان عقیدتی و سیاسی تأکید دارم.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به لزوم تمرکز در حوزه امنیت اخلاقی – اجتماعی با اتخاذ رویکرد نظام مند و روش های مناسب، گفت: ارتباط مستمر و نزدیک مسئولان عقیدتی سیاسی با کارکنان در جلب اعتماد کارکنان و حل بسیاری از مشکلات کارگشا است.
اشتری با بیان اینکه قدردان زحمات روحانیون و کارکنان این مجموعه هستیم، افزود: ارتباط مستمر و نزدیک مسئولان عقیدتی سیاسی با کارکنان در جلب اعتماد آنها و رفع بسیاری از مشکلات کارگشا است.
فرمانده نیروی انتظامی به اقدامات کمیسیون صیانت از کارکنان اشاره کرد و افزود: وجود روحانیون در مراکز انتظامی موجب تزریق روحیه دینی و اسلامی و ارتقاء بار معنوی در این مراکز می شود.
اشتری اضافه کرد: صرفا با تکیه بر امکانات نمی توان بر محدودیت ها و مشکلات فائق آمد، امروز برای رسیدن به اهداف باید با برنامه ریزی دقیق و روحیه جهادی اقدام کنیم، فراتر از امکانات و دستورالعمل ها؛ داشتن روحیه جهادی، ابتکار عمل و دلسوزی لازم است.
عالی ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: باید گفتمان و عمل مان همسو بوده تا اثرگذاری و کارآیی لازم را داشته باشد چرا که تضاد گفتمان و عمل مان می تواند آثار سوئی را به جا بگذارد. 
سردار اشتری با تأکید بر اینکه در هر مسئولیتی باید منشاء خیر و اثرگذاری باشیم، گفت: در سازمان عقیدتی سیاسی گام های مطلوبی برداشته شده و اقدامات مثبتی صورت گرفته و ترویج فرهنگ قرآنی یکی از اقدامات مطلوب این سازمان است.
وی ادامه داد: آشنایی و بصیرت در موضوعات روز یکی از نیازهای ضروری است؛ تقویت، بصیرت و بینش سیاسی کارکنان در موضوعات مبنایی و مواضع سیاسی نظام از الزامات است.
اشتری با بیان اینکه تابع دستورات و منویات مقام معظم رهبری هستیم، افزود: دفاع و صیانت از اصل نظام و ولایت فقیه را در هر زمان و مکان وظیفه خود می دانیم و گوش به فرمان رهبر حرکت می کنیم.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه کاهش آسیب های اجتماعی از تأکیدات مقام معظم رهبری است، گفت: یکی از اولویت های نیروی انتظامی حل و کاهش آسیب های اجتماعی است و در این راستا استفاده از ظرفیت سازمان عقیدتی سیاسی نیز کارگشا است.
وی تأکید کرد: بر موضوعات امنیت اخلاقی - اجتماعی چون برخورد با بدحجابی با اتخاذ روش های مناسب و رویکردهای نظام مند تمرکز داریم.
عالی ترین مقام انتظامی کشور ،صیانت از کارکنان و بهبود وضعیت معیشتی کارکنان را نیز از برنامه های اولویت دار برشمرد و گفت: گام های مثبتی در این زمینه برداشته شده است.
فرمانده نیروی انتظامی خطاب به روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی گفت: وجود شما در مجموعه نیروی انتظامی منشأ خیر و برکت است و ظرفیتی که در این سازمان وجود دارد می تواند به تعالی سازمان کمک کند.
وی ادامه داد: بالاترین افتخار ما این است که در مجموعه ای فعالیت می کنیم که مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا است و برای نظم و امنیت کشور تلاش می کنیم و چه افتخاری بالاتر از این است.
سردار اشتری تأکید کرد: سبزپوشان ناجا نیروهای انقلابی هستند که دل در گرو امام و رهبری دارند و پاسدار حقیقی ارزش های نظام و انقلاب می باشند.
وی گفت: نیروی انتظامی در راستای منویات و تدابیر مقام معظم رهبری حرکت می کند و در این مسیر هر روز ثابت قدم تر از گذشته است تا بتوانیم سرباز خوبی برای مقام معظم رهبری و خدمتگزاری شایسته برای مردم باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه