تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517873 تاریخ : 1399/05/26-09:08:09
,11,
کاهش تردد بین استانی در شبانه روز گذشته

کاهش تردد بین استانی در شبانه روز گذشته

مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن اعلام کاهش تردد بین استانی از ترافیک سنگین در آزادراه های قزوین- کرج و تهران- کرج خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور، در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار و241 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.2 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 14.1 درصد، اوج تردد بین ساعت 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 انجام شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

اکنون تردد در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت رفت و برگشت روان گزارش شده است.

همچنین جاده های چالوس و فیروزکوه دارای بارش پراکنده باران و جاده هراز و آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر می دهد.

ترافیک در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو نیز نیمه سنگین است و ترافیک در جاده شهریار - تهران محدوده شهرقدس سنگین است.

آخرین وضعیت جوی از بارش پراکنده باران در برخی از جاده های استان های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان خبر می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 153
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران