تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311788 تاریخ : 1396/09/29-18:45:21
,21,
کانتینری در بندر سجافی وجود ندارد که قاچاق کانتینری صورت گیرد

خدری در تذکر شفاهی:

کانتینری در بندر سجافی وجود ندارد که قاچاق کانتینری صورت گیرد

نماینده مردم بوشهر در مجلس گفت: هیچ کانتینری در بندر سجافی وجود ندارد که قاچاق کانتینری از طریق این بندر انجام شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی قاچاق کالا، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: شب گذشته یکی از نمایندگان مجلس در شبکه خبر گفت وگوی تلویزیونی داشت که در این گفت وگو مباحثی را مطرح کرد که سبب برآشفته شدن مردم حوزه انتخابیه بنده در دلوار و همچنین مردم حوزه انتخابیه آقای گلمرادی نماینده مردم هندیجان شده است.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیرو صحبت های آقای خجسته مبنی بر قاچاق ساماندهی شده در بندر سجافی هندیجان و بندر دلوار در شهرستان تنگستان ایشان باید از مردم خوزستان و بوشهر سریعا عذرخواهی کند، افزود: بنده و آقای گلمرادی شکایت خود را از ایشان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه می دهیم که این هیات باید یک رفتار قاطعانه با آقای خجسته داشته باشد چرا که ایشان بدون هیچ اطلاعات مستندی در یک برنامه زنده تلویزیونی مردم خوزستان و بوشهر را زیر سوال برده است.

وی با بیان اینکه مردم حوزه انتخابیه بنده در حال حاضر تجمع کرده اند، ادامه داد: اگر بنده امروز جلوی آقای گلمرادی را نمی گرفتم اتفاقاتی رخ می داد که گفته می شد در شأن نمایندگی نیست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: صدا و سیما که با یک سیاست خاص صحبت های آقای خجسته را پخش کرد سریعا باید یک مناظره زنده تلویزیونی در همان برنامه مستندات اظهارات آقای خجسته به اطلاع مردم برسد.

وی افزود: آقای خجسته در گفت وگوی تلویزیونی اظهار داشت که یکی از کارمندان گمرک دلوار 300 میلیارد تومان رشوه گرفته است آیا آقای خجسته می داند که ظرفیت گمرک دلوار چه میزان است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه آقای خجسته صحبت از قاچاق کانتینری در بندر سجافی کرده که در این منطقه اصلا کانتینری وجود ندارد، تصریح کرد: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان باید به این نماینده تذکر دهد و به ایشان گفت که برای دیده شدن راه دیگری وجود دارد.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان کرمانشاه نیز از دخالت های بی مورد آقای خجسته در بحث فرودگاه ناراحت هستند.

علی مطهری در پاسخ به تذکر خدری گفت: ماده 79 آئین نامه داخلی مجلس مربوط به مذاکرات مجلس است یعنی اگر شخصی در صحن علنی توهین کرد می توان به ماده 79 استناد کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر این موضوع باب شود که به صحبت دیگری پاسخ داده شود نمی توان مذاکرات مجلس را سامان داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران