در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514259 تاریخ : 1399/03/22-12:09:23
,1,
کارگزاری بانک پارسیان در بین20 کارگزاری برتر بورس

کارگزاری بانک پارسیان در بین20 کارگزاری برتر بورس

بررسی آمار خلاصه رتبه بندی شرکت های کارگزاری بورس اوراق بهادار تهران – انباشته از ابتدای سال تا پایان اردیبهشت ماه 99 بر اساس ارزش کل معاملات انجام شده نشان می دهد که کارگزاری بانک پارسیان با 18.1 درصد از کل معاملات در بین 20 کارگزاری برتر فعال قرار دارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، اطلاعات منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می دهد که از میان 107 کارگزاری فعال در بازار سرمایه، 20 کارگزاری برتر شناخته می شود که 9 مورد از آن بانکی است.
اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که در پایان دو ماه ابتدایی سال جاری که بیش از 3.249 هزار میلیارد در بورس معامله شده است، 20 کارگزار برتر با انجام 62 درصد از کل معاملات، بیش از 150 هزار میلیارد تومان را جابجا کرده اند.
همچنین جزییات این آمار مشخص می کند که کارگزاری های «بانک تجارت، اقتصاد بیدار، بانک ملی، بانک آینده، تدبیگران فردا، بانک پارسیان، بانک سامان، بانک صنعت و معدن، بانک مهر اقتصاد ایرانیان و بانک مسکن» در بین رتبه های 11 تا 20 کارگزاری های شاخص در بین 107 شرکت کارگزاری فعال قرار دارند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران