تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312409 تاریخ : 1396/10/07-12:33:01
,6,22,
کارگاه مدیریت تجربه مشتریان (CEM) سایپا پذیرای هموطنان کرمانی

کارگاه مدیریت تجربه مشتریان (CEM) سایپا پذیرای هموطنان کرمانی

گروه خودروسازی سایپا در هشتمین نمایشگاه خودرو کرمان، کارگاه مدیریت تجربه مشتریان (CEM ) را برگزار می کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛  برگزاری کارگاه تجربیات مشتریان نیازمند پیمودن مسیری نه چندان کوتاه‌ مدت است و سازمان- مشتریان هر دو با هم در این مسیر سهیم هستند.

براساس این گزارش، تجربه مشتری شامل تمام تعاملاتی است که از طریق انواع مختلف کانال‌های ارتباطی و یا مراجعات به سازمان سایپا صورت می‌گیرد و ایجاد یک نمای 360 درجه از نیازمندی های مشتریان برای سازمان به منظور امکان ارائه محصولات و خدمات متناسب با درخواست مشتریان،‌ همواره جزو فعالیت های اصلی شرکت ها و سازمان های مشتری محور است.

شناخت این نیازها، امکان ایجاد برنامه هایی کارآمد و هدفمند را برای ارتقاء رضایت مشتری در کسب و کار فراهم می آورد که مطمئنا این روند باعث کاهش هزینه ها و توسعه برنامه ها می شود.

برگزاری کارگاه مدیریت تجربه مشتریان در نمایشگاه خودرو کرمان این امکان را ایجاد کرد که ضمن ایجاد یک فضای صمیمی و در یک ارتباط دوسویه، نظرات و تجربه‌های مشتریان به ویژه هموطنان کرمانی درخصوص تمام مراحل خرید و تحویل خودرو، طراحی محصول و خدمات پس از فروش بررسی و ثبت شود.

در این برنامه که در حاشیه هشتمین نمایشگاه بین المللی خودرو، ‌قطعات و تجهیزات وابسته کرمان درحال برگزاری است، گروه سایپا میزبان اکثر مشتریان کرمانی خواهد بود.

دریافت نظرات مشتریان در این دوره در قالب یک پرسشنامه160 سوالی و بر اساس نظرات مشتریان از تجربیات سفرهای نه گانه خود از زمان ارزیابی اقتصادی خرید خودرو ،‌ استفاده از محصول و خدمات مربوطه ثبت و مورد بررسی قرار می گیرد و علاوه بر تکمیل این پرسشنامه مشتریان، ‌نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهبود تجربیات از محصولات و خدمات قابل ارائه گروه سایپا بیان می کنند‌.

تمام اطلاعات گردآوری شده از نشست های کارگاهی مدیریت تجربه مشتریان (CEM) گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه ها باعث می شود که در مراحل بعدی با همکاری اساتید دانشگاه علم و صنعت، شرکت مهندسین مشاورخودروی ایران و بر اساس روش های آماری متعارف، تحلیل شده و براساس نتایج حاصله اقدامات اصلاحی در سطح گروه سایپا صورت پذیرد.

گفتنی است کارگاه مدیریت تجربه مشتریان گروه خودروسازی سایپا از 5 الی 8 دی ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمان برگزار می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران