از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 377891 تاریخ : 1397/07/09-18:27:01
,16,
کارگاه‌ تعاملی روزنامه‌نگاری تخصصی آب برگزار می شود

هم‌زمان با چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب؛

کارگاه‌ تعاملی روزنامه‌نگاری تخصصی آب برگزار می شود

کارگاه تعاملی "روزنامه‌نگاری تخصصی آب" در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، چهاردهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از 11 تا 14 مهرماه امسال در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. یکی از تفاوت‌های عمده چهاردهمین دوره با سیزده دوره پیشین، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تعاملی با خبرنگاران رسانه های مختلف کشور است که مقرر شده در نمایشگاه امسال، در هر روز از چهار روز برگزاری نمایشگاه، شاهد برگزاری یک کارگاه آموزشی با حضور اساتید مجرب آب و رسانه باشیم.

بر این اساس، در روز نخست (چهارشنبه 11 مهر) کارگاه مدیریت منابع آب در ایران با حضور صدیقه ترابی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو برگزار می‌شود. در این کارگاه آموزشی، مباحث و مفاهیم پایه‌ای مدیریت منابع آب در ایران شامل تخصیص آب، حوضه‌های آبریز، آب های زیرزمینی و ... به صورت مبسوط مورد طرح قرار گرفته و فضای تبادل نظر بین خبرنگاران و فعالان رسانه ای در خصوص هر بخش وجود دارد.
در دومین روز (پنجشنبه 12 مهر) برگزاری کارگاه رسانه و مدیریت مصرف در برنامه قرار دارد که در این کارگاه که با حضور بنفشه زهرایی، مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفای وزارت نیرو برگزار می‌شود، اصول و مبانی مدیریت مصرف آب شهری، سبک زندگی، سواد آبی و نقش آن در مدیریت مصرف، مسئولیت اجتماعی و مدیریت مصرف آب، نقش رسانه ها در تقویت مسئولیت اجتماعی و نقش رسانه ها در مدیریت مصرف آب مورد طرح و تبادل نظر قرار می گیرد.
سومین روز برگزاری نمایشگاه آب امسال (جمعه 13 مهر) شاهد برگزاری سومین کارگاه آموزشی با حضور هدایت فهمی، معاون مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفا و با موضوع مفاهیم و رویکردهای نو در مدیریت منابع آب خواهیم بود. در این کارگاه، مباحثی چون آسیب شناسی مدیریت منابع آب، رویکردهای جدید در مدیریت منابع آب و نحوه حکمرانی آب مورد طرح قرار خواهد گرفت.
چهارمین و آخرین روز برگزاری نمایشگاه (شنبه 14 مهر) مصادف با برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی با حضور محمد فاضلی، مشاور وزیر نیرو و رئیس مرکز امور اجتماعی آب و انرژی وزارت نیرو و با عنوان بایسته‌های رسانه و سواد آب خواهد بود که در این کارگاه، سواد آبی چیست؟، سوادآبی و زمینه سازی کنش محیط زیستی و رسانه و سواد آبی و اعتمادسازی، مورد طرح و بررسی قرار می گیرد.
در پایان این کارگاه‌ها، به شرکت کنندگان از سوی وزارت نیرو گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد و علاقه‌مندان به منظور دریافت فرم ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی http://watex.ir مراجعه کنند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران