در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512012 تاریخ : 1399/02/13-11:21:28
,2,
کارکنان بیمارستان بانک همپای کادر درمانی کشور در خط مقدم جبهه سلامت

کارکنان بیمارستان بانک همپای کادر درمانی کشور در خط مقدم جبهه سلامت

بیمارستان بانک ملی ایران از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون علاوه بر خدمات معمول به بیماران، خدمات گسترده ای را در راستای کمک به کاهش آثار شیوع این ویروس ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بیمارستان بانک ملی ایران با استفاده از کادر درمانی مجرب و همچنین فراهم سازی امکانات و تجهیزات به روز به شکل قابل توجهی بر هدایت صحیح امور مرتبط با کرونا متمرکز شده و با تامین اقلام بهداشتی، تجهیزات و منابع لازم در جهت مبارزه با شیوع این بیماری گام برداشته است.

نصب کانکس در محوطه بیمارستان، ساخت تریاژ پیش بیمارستانی و معاینه بیماران مشکوک به کرونا، ایجاد بخش مجزای کرونا، ICU مجزا برای بیماران کرونا، ایجاد واحد قرنطینه برای این بیماران بعد از ترخیص و بیمارانی که شرایط قرنطینه در منزل را ندارند با امکانات کامل درمانی و حضور مستمر پزشک جهت درمان از جمله اقدامات این واحد در این برهه زمانی بوده است.

گفتنی است افتتاح و راه اندازی آزمایشگاه مولکولی به روش PCR جهت تشخیص بیماری های ویروسی از جمله کرونا، هپاتیت، سارس، مرس و همچنین برنامه ریزی مدون در جهت غربالگری همکاران در خصوص ابتلا به بیماری کوید 19 از دیگر امور انجام شده در این ایام می باشد.

شایان ذکر است در پی اقدامات انجام شده بیمارستان بانک، دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از اقدامات و تلاش های همکاران بیمارستان بانک ملی ایران در مقابله با کرونا تقدیر کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 108
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران