از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 189394 تاریخ : 1395/02/21-12:29:40
,16,10026,10027,
کاروان مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر به عتبات عالیات اعزام شد

کاروان مستمری بگیران تامین اجتماعی استان بوشهر به عتبات عالیات اعزام شد

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: کاروان زیارتی بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی استان بوشهر به سفر معنوی عتبات عالیات اعزام شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، این کاروان طی مراسمی با حضور یونس خسروانی، مدیرکل تامین اجتماعی استان بدرقه و رهسپار سفر زیارتی به عتبات عالیات شدند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در قالب اجرای طرح سراسری «بصیرت علوی» که از سوی سازمان تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفته، 32 نفر از بازنشستگان مستمری بگیر این سازمان از استان بوشهر به سفر زیارتی عتبات عالیات مشرف شدند.
یونس خسروانی گفت: استان بوشهر جزو پنج استان کشور است که این طرح را عملیاتی کرده و این حرکت معنوی برای نخستین بار در دولت یازدهم از سوی تامین اجتماعی استان برگزار می شود.
وی ادامه داد: مدت زمان این سفر مطابق با اصول کاروانهای سازمان حج و زیارت تنظیم شده و به مدت ده روز به طول خواهد انجامید ضمن اینکه در آینده هم چنین سفرهای زیارتی برای مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی تدارک دیده خواهد شد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر  بیان داشت: طرح بصیرت علوی تامین اجتماعی با همکاری بانک رفاه صورت گرفت.
گفتنی است،چاوشی خوانی، اهدای بسته های فرهنگی به مستمری بگیران اعزامی به عتبات عالیات و بدرقه ایشان از زیر قرآن بخش هایی از مراسم اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر بود که با حضور مستمری بگیران وخانواده های آنان در سالن تامین اجتماعی استان برگزار شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران