در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514257 تاریخ : 1399/03/22-12:01:50
,2,
کارنامه 14 ماهه پرداخت تسهیلات به سیل زدگان

مدیر امور اعتباری بانک مسکن تشریح کرد:

کارنامه 14 ماهه پرداخت تسهیلات به سیل زدگان

مدیر امور اعتباری بانک مسکن کارنامه 14 ماهه پرداخت تسهیلات به سیل زدگان فروردین ماه سال 98 را تشریح کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، محمدحسن علمداری مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: تا ابتدای خردادماه امسال، 87 درصد از مجموع 950 میلیارد تومان اعتبار تخصیصی به مدیریت شعب سراسر کشور برای پرداخت سه نوع تسهیلات به سیل زدگان سال گذشته، در قالب تسهیلات به هموطنان عزیز پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه حمایت بانک مسکن از هموطنان آسیب دیده در سیل سال گذشته در قالب پرداخت سه نوع تسهیلات شامل تسهیلات بازسازی، تعمیر و تامین امور معیشتی پیش بینی شده است، عنوان کرد: از سال گذشته تا ابتدای خرداد ماه امسال، از مجموع 38 هزار و 675 پرونده معرفی شده به مدیریت شعب استان های آسیب دیده، 38 هزار و 537 پرونده تسهیلات خود دریافت کرده اند.
وی ادامه داد: ارزش ریالی مجموع تسهیلات پرداخت شده به 22 استان سیل زده، تا تاریخ عنوان شده معادل 828 میلیارد و 293 میلیون و 900 هزار تومان بوده است.
وی به تسهیلات پرداخت شده برای گذران زندگی و تامین امور ضروری سیل زدگان اشاره و تاکید کرد: در این حوزه 10 هزار و 392 پرونده، تسهیلاتی به ارزش 150 میلیارد و 3 میلیون تومان اخذ کرده اند.
علمداری با بیان اینکه بیشترین تعداد پرونده های معرفی شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حوزه تعمیر واحدهای مسکونی شهری و روستایی بوده است، افزود: تا ابتدای خردادماه امسال، 16 هزار و 175 متقاضی برای تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده خود در مناطق شهری و روستایی از بانک مسکن تسهیلات قرض الحسنه و سایر دریافت کرده اند. گزارش عملکرد ارائه شده از سوی مدیریت شعب استان ها ارزش ریالی این نوع تسهیلات را معادل 177 میلیارد و 910 میلیون و 900 هزار تومان نشان می دهد.
مدیر امور اعتباری بانک مسکن همچنین به تعداد و ارزش ریالی تسهیلات پرداختی برای بازسازی واحدهای تخریب شده اشاره کرد و گفت: در این حوزه 10 هزار و 672 واحد در مناطق روستایی و یک هزار و 298 واحد در مناطق شهری با استفاده از تسهیلات این بانک نوسازی شده اند.
به گفته وی ارزش تسهیلات پرداخت شده برای بازسازی واحدهای مسکونی روستایی معادل 435 میلیارد و 520 میلیون تومان و واحدهای مسکونی شهری معادل 64 میلیارد و 860 میلیون تومان بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران