جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517420 تاریخ : 1399/05/15-17:49:54
,1,
کارت هدیه مجازی بدهید!

کارت هدیه مجازی بدهید!

دیگر نیازی نیست برای ارسال کارت هدیه به شعب بانکی مراجعه کنید. بانک مهر ایران امکان ارسال کارت هدیه مجازی را برای شما فراهم کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، کارت هدیه یکی از خدماتی است که در سال های اخیر در کشورمان گسترش قابل توجهی پیدا کرد. شاید مهم ترین مزیتش این باشد که هم فرد هدیه دهنده را از نگرانی برای خرید هدیه مناسب نجات می دهد و هم به شخصی که قرار است هدیه را دریافت کند، قدرت انتخاب بیشتری می دهد. بانک های مختلف این خدمت را ارائه کرده و بعضاً از طریق ماشین های بانکی که برای این کار در نظر گرفته شده، به فرد قدرت انتخاب طرح و نوشته روی کارت را نیز می دهند.

بانک مهر ایران در این مسیر یک گام فراتر رفته و باعث شده برای دریافت کارت هدیه و اعطای آن به فردی دیگر حتی نیاز نداشته باشید به ماشین های بانکی مخصوص این کار مراجعه کنید. با همراه بانک مهریران می توانید به راحتی این کار را انجام دهید!

مهر ایران این خدمت را برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور ارائه کرده است. شما می توانید به مناسبت های مختلف برای عزیزانتان کارت هدیه مجازی ارسال کنید. ارزش این خدمت را در این روزهای کرونازده بیشتر احساس می کنیم. این کار را می توانید از طریق نسخه جدید موبایل بانک مهریران انجام دهید.

فرآیند کار به این صورت است مبلغ مورد نظر شما که قرار است به عنوان هدیه به حساب فردی دیگر واریز شود، از حساب شما کم می شود و پیامکی به تلفن همراه آن فرد بر اساس شماره ای که شما مشخص کرده اید ارسال می شود. در آن پیامک اعلام شده که شما برای وی هدیه ای ارسال کرده اید. آن شخص با کلیک بر روی لینکی که برایش ارسال شده و وارد کردن شماره شبای خود، که می تواند متعلق به هر بانکی باشد، مبلغ را دریافت کرده و پیام تبریکی از طرف شما برایش نمایش داده می شود که آن را هم خودتان انتخاب کرده اید.

اگر تولد عضوی از خانواده یا دوستانتان یا حتی سالگرد ازدواجتان نزدیک است، نیازی نیست برای خرید هدیه به بیرون از منزل بروید؛ فقط همین الآن موبایل بانک مهر ایران را باز کنید و آن شخص را با یک پیامک غافلگیر کنید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران