زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510233 تاریخ : 1399/01/16-14:04:22
,5,
کارت شناسه فقط برای برخی مشترکان صادر می‌شود

سخنگوی صنعت برق

کارت شناسه فقط برای برخی مشترکان صادر می‌شود

سخنگوی صنعت برق گفت: کارت شناسه برق فقط برای مشترکانی صادر می‌شود که دارای نوعی ناتوانی بوده و یا از تلفن همراه برخوردار نیستند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مصطفی رجبی مشهدی افزود: کارت شناسه برق در ادامه طرح حذف قبض کاغذی مطرح شده و فقط برای مشترکانی صادر خواهد شد که توانایی اعلام قبض خود را به هر دلیل ندارند و یا دسترسی به تلفن همراه برای ارایه اطلاعات خود ندارند.

وی ادامه داد: کارت شناسه برای این چنین افراد صادر می شود تا آنها نیز بتوانند به راحتی از وضعیت مصرف خود اطلاع پیدا کنند.

معاون برنامه ریزی اقتصادی شرکت توانیر گفت: طرح حذف قبض کاغذی که از پارسال به مرحله اجرا درآمد همچنان تداوم دارد.

رجبی مشهدی ادامه داد: علاوه بر ارسال پیامک برای مشترکان برق در این طرح که حاوی مبلغ، دوره و میزان مصرف است مشترکان می توانند از طریق اپلیکیشنی که طراحی شده اطلاعات قبض خود را مشاهده کنند.

وی افزود: متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به پایگاه های اطلاع رسانی شرکت‌های برق نیز همه اطلاعات قبض خود را به صورت الکترونیکی مشاهده کرده و از عملکرد دوره های مختلف آگاهی داشته باشند.



ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران