در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517177 تاریخ : 1399/05/13-09:00:22
,15,
چه سرعت اینترنتی لازم دارید؟

چه سرعت اینترنتی لازم دارید؟

هریک از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، سرعت های متفاوتی را برای سرویس هایشان پیشنهاد می کنند که هرکدام از این سرعت ها برای فعالیت هایی که توسط افراد انجام می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از فاکس نیوز، همه ما مفهوم اینترنت کند را درک کرده ایم، دانلودهایی که ساعت ها طول می کشد، تاخیر هنگام مشاهده فیلم های آنلاین و یا صفحاتی که لود شدنشان بسیار طولانی است. برخی تصور می کنند مشکل از مرورگرشان است، یا اینکه دستگاهشان دچار مشکل شده و یا وب سایتی که به آن مراجعه کرده اند. در حالی که تمام این مشکلات می تواند به دلیل خدمات وای فای باشد.

سرعت 1 تا 3 مگابیت برثانیه: به اندازه کافی برای گشت وگذار در وب، چک کردن ایمیل، حضور در شبکه های اجتماعی، بازی های آنلاین (البته درصورتی که تاخیرهای گاه به گاه اذیتتان نمی کند) مناسب است. با این حال، چنین سرعتی برای پخش فیلم ایده آل نیست.

سرعت 3 تا 4 مگابیت برثانیه: حداقل سرعت برای پخش استاندارد ویدیو از سرویس هایی مانند نتفلیکس است. این سرعت ممکن است برای یک کاربر در خانه کافی باشد، اما با وجود تمام محتوای HD موجود در وب در حال حاضر، چنین سرعتی منجر به تاخیر و کاهش کیفیت هنگام مشاهده فیلم های ویدیویی می شود.

سرعت 5 تا 10 مگابیت برثانیه: حداقل سرعتی که نتفلیکس برای ویدیوهای HD توصیه می کند، 5 مگابیت برثانیه است و اگر بخواهید به طور همزمان دو سرویس HD را استفاده کنید، لازم است که این سرعت را دو برابر کنید. اگرچه این سرعت، پایه سرویس های HD است، اما باز هم می تواند به بافر و کاهش کیفیت ویدیوها منجر شود، به خصوص اگر چندین ابزار متصل وجود داشته باشد.

سرعت 10 تا 20 مگابیت برثانیه: حداقل سرعت برای تجربه ای مداوم و قابل اعتماد از اینترنت است. اگر به طور مداوم مشغول دانلود فایل از وب و سرویس های ابری هستید، بهتر است حداقل چنین سرعت اینترنتی را دریافت کنید.

20 مگابیت برثانیه و بالاتر: خانه هایی که چندین کامپیوتر و ابزار متصل به اینترنت، خدمات پخش فیلم، لوازم خانگی هوشمند و کاربران همزمان در آنها وجود دارد، باید حداقل یک سرویس 20 مگابیتی را در نظر بگیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران