صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518826 تاریخ : 1399/06/12-17:09:38
,5,
چهار درصد آبیاری فضای سبز تهران با پساب انجام می شود

معاون آب و آبفای وزیر نیرو؛

چهار درصد آبیاری فضای سبز تهران با پساب انجام می شود

معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: اکنون چهار درصد از محل پساب برای آبیاری فضای سبز استفاده می شود که به 60 درصد افزایش خواهد یافت.

به گزارش بانک و صنعت، قاسم تقی زاده خامسی روز چهارشنبه در مراسم امضای تفاهمنامه با شهرداری تهران در محل وزارت نیرو افزود: سندی که امروز امضا می شود بخشی از سند سازگاری با کم آبی است که برای همه استان های کشور تدوین شده یامی شود.

وی اضافه کرد: سند سازگاری با کم آبی برای همه استان های کشور برنامه استفاده از آب در همه بخش ها را تدوین می کند تا براساس آن از آب استفاده شود.

تقی زاده خامسی گفت: طرح جامع فاضلاب تهران اکنون 68 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که حدود 250 میلیون متر مکعب پساب خروجی دارد.

معاون وزیر نیرو افزود: تصفیه خانه فیروز بهرام به زودی بهره برداری خواهد شد که با به بهره برداری از آن پساب خروجی تهران به 450 میلیون متر مکعب خواهد رسیدکه بخشی از 778 میلیون متر مکعبی است که در افق 1410 پیش بینی شده است.

به گفته وی، اکنون 180 میلیون متر مکعب آب برای آبیاری فضای سبز تهران استفاده می شود که کمتر از چهاردرصد آن از محل پساب است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران