صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 477991 تاریخ : 1398/04/26-16:59:59
,13,
چغندرکاران توسط تعاون روستایی حمایت می شوند

معاون وزیر جهاد کشاورزی:

چغندرکاران توسط تعاون روستایی حمایت می شوند

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: طی همکاری مشترک با مجری طرح چغندر قند وزارت جهاد کشاورزی واتحادیه مرکزی تعاونیهای تولید، طرح مشترک مدیریت و توسعه کشت های پاییزه چغندر قند به منظور حمایت های فنی و بازرگانی کشاورزان این محصول در قالب قرارداد در زنجیره ارزش اجرایی حمایت می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، حسین شیرزاد افزود: طرح توسعه کشت چغندر قند پاییزه در حوزه تعاونی های تولید بر اساس تفاهم نامه اتحادیه مرکزی تعاونی های تولید و مجری طرح چغندر قند در وزارت جهاد کشاورزی با حمایت سازمان مرکزی تعاون روستایی اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح مشترک در تلاش هستیم سهم بهره برداران افزایش و موانع تولید را در این حوزه به حداقل برسانیم، اظهارداشت: تسهیل امور بهره برداران در تحویل به موقع محصول چغندر قند به کارخانجات از دیگر موضوع های مهم این طرح مشترک است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و مجری طرح چغندر قند در وزارت جهاد کشاورزی حمایت های لازم را نسبت به تامین منابع مالی، اعتباری و کمک های فنی و آموزشی برای بهره برداران این محصول را از طریق شبکه تعاونیهای تولید در اولویت کار خود قرار داده است.

شیرزاد بکار گیری ظرفیت های اجرایی و قانونی تعاونی های تولید و نقش آن در ارتقای بهره وری در بخش کشاورزی را به عنوان راهبرد اصلی تعاونی های تولید برشمرد و افزود: تدوین و اجرای طرح مشترک در قالب کشاورزی قراردادی و هدفمند یک رویکرد برد - برد محسوب و اجرای این تفاهم نامه را در جهت نقش آفرینی شبکه تعاونی های تولید روستایی کشور در زنجیره تولید ارزشمند برشمرد.

رئیس هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در پایان حمایت همه جانبه این سازمان از تعاونیهای تولید، خصوصاً تامین نقدینگی در اجرای موفق این طرح مشترک را قطعی دانست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران