تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517896 تاریخ : 1399/05/26-11:22:23
,17,
پیگیر شفافیت هستیم/ ارائه لیست هیات مدیره زیرمجموعه های وزارت کار

رییس مرکز فناوری اطلاعات وزارت کار:

پیگیر شفافیت هستیم/ ارائه لیست هیات مدیره زیرمجموعه های وزارت کار

رییس مرکز فناوری اطلاعات وزارت کار گفت: ارائه لیست هیات مدیره زیرمجموعه های وزارتخانه، ارائه لیست دریافت کنندگان تسهیلات کرونا و مشخصات قراردادهای سال 97 از جمله گام های حوزه شفافیت است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سید جواد رضوی در نشست رونمایی از سامانه های شفافیت با بیان اینکه شفافیت باید در همه سطوح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لحاظ شود، اظهار داشت: کمیته شفافیت به طور مستقل موضوع شفافیت را در همه بخش های وزارتخانه و سازمان های تابعه دنبال می کند.

وی خاطرنشان کرد: عملیاتی کردن این تفکرات با برنامه ریزی و رویکرد چابک انجام شده است؛ به این ترتیب تعیین اهداف کمی و نتایج و دستاوردهای دقیق برای هرکدام و رضایت ذی نفعان به عنوان شاخص های موفقیت هر اقدام صورت گرفته است.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: به منظور دسترسی آسان به همه سامانه های شفافیت وزارتخانه و سازمان های تابعه درگاه واحدی به نشانی shafaf.mcls.gov.ir تعبیه شده و قابل استفاده است.

رضوی با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه شفافیت اظهار داشت: ارائه لیست دریافت کنندگان تسهیلات بالای 50 میلیون ریال مشاغل خانگی، ارائه لیست هیأت مدیره زیرمجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دریافت کنندگان تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، مشخصات بازرسان سلامت اداری و مشخصات قراردادهای سال 97 از جمله از این اقدامات است.

وی به هشتمین برنامه از برنامه های اصلاح نظام اداری دور دوم در موضوع ارتقا پاسخگویی و شفافیت هم اشاره و تاکید کرد: همه این اقدامات آغاز راه بی بازگشت شفافیت است و بهبود مستمر ادامه خواهد یافت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران