تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338319 تاریخ : 1397/02/09-16:09:21
,11,
پیگیر افزایش سقف وام خرید مسکن هستیم

آخوندی:

پیگیر افزایش سقف وام خرید مسکن هستیم

وزیر راه وشهرسازی با اشاره به کاهش نرخ سود تسهیلات خرید مسکن صندوق مسکن یکم گفت: افزایش سقف تسهیلات خرید خانه نیز در دستور کار است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، عباس آخوندی روز یکشنبه در حاشیه نخستین همایش هم اندیشی با تشکل های حرفه ای در جمع خبرنگاران، افزود: با مصوبه شورای پول و اعتبار سود تسهیلات برای خرید مسکن در بافت های فرسوده شهری از 8 به 6 درصد کاهش یافت و تلاش می کنیم که سقف تسهیلات نیز تا جایی که امکان دارد، افزایش یابد.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه گفت: توسعه قطارهای حومه ای و اتصال چشمه بارها به شبکه ریلی از مهمترین اولویت های این وزارتخانه در توسعه حمل و نقل ریلی در کشور است.
آخوندی یادآور شد: در حوزه حمل و نقل ریلی وزارت راه وشهرسازی به دنبال اتصال چشمه های بار به شبکه است و برای همین منظور همواره در حال 2 ، 3 و 4 خطه شدن شبکه ریلی در برخی از مسیرهای ریلی هستیم.
وی با اشاره به ضرورت توسعه قطارهای حومه ای در اطراف کلانشهرها گفت: تشکیل قطارهای حومه ای مصوب برنامه ششم توسعه بوده و اساسنامه آن به هیات دولت تقدیم شده است و با راه اندازی آن شاهد تحولات بزرگی در بخش حمل ونقل کشور خواهیم بود.
آخوندی بیان کرد: برای توسعه حمل ونقل ریلی کشور قراردادهای خوبی با شرکت های خارجی منعقد شده و بخش خصوصی نیز در این راستا بسیار فعال شده است.
وزیر راه وشهرسازی درباره اجرای قانون دریافت مالیات از خانه های خالی گفت: مسئول پرداخت مالیات خانه های خالی سازمان امور مالیاتی است و ما نیز تلاش می کنیم که این مساله اتفاق بیافتد.
با حضور فعالان تشکل های حرفه ای در حوزه حمل و نقل و ساختمان و وزیر راه و شهرسازی نخستین همایش هم اندیشی با تشکل های حرفه ای امروز برگزار شد و عباس آخوندی در جریان مشکلات و چالش های مهم تشکل های حرفه ای در این دو بخش اقتصادی کشور قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 149
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران