سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 453104 تاریخ : 1398/01/27-10:12:33
,6,
پیش فروش و فروش فوری محصولات سایپا کلید خورد

از امروز

پیش فروش و فروش فوری محصولات سایپا کلید خورد

گروه خودروسازی سایپا با هدف تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی از امروز (سه شنبه) پیش فروش و فروش فوری برخی محصولات خود را کلید می زند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، امکان ثبت نام برای فروش فوری محصولات این شرکت از ساعت 10 امروز به صورت اینترنتی فراهم است و مطابق گفته مسئولان این شرکت، تحویل این خودروها یک ماهه خواهد بود.

برپایه این گزارش، متقاضیان برای شرکت در طرح خرید فوری نباید در 18 ماه گذشته خودرویی از سایپا خریداری کرده باشند اما برای پیش فروش این محدودیت وجود ندارد.
همچنین پیش فروش انواع محصولات سایپا نیز از امروز آغاز می شود که تحویل این خودروها طی ماه های آینده و بر پایه قراردادها خواهد بود.
محدودیت کد ملی (هر کد ملی یک دستگاه) برای ثبت نام وجود دارد. همچنین ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکانپذیر نیست و امکان صلح (خرید انصرافی) وجود ندارد . 
پیشتر عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با بیان اینکه تولید روزانه سایپا به بیش از 2 هزار دستگاه رسیده، گفت: سایپا برای تولید روزانه 2 هزار و 600 دستگاه و تحویل همین میزان خودرو به مشتریان در ماه های آینده برنامه ریزی کرده است.
متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح از ساعت 10 صبح به پایگاه فروش اینترنتی سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

دومین روز از فروش فروی ایران خودرو

دیروز (دوشنبه) نیز گروه ایران خودرو با هدف تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی، برنامه فروش های فوری موسوم به فروش تنظیم بازار را با عرضه 2 محصول پژو 206 هاچ بک تیپ 5 و پژو 405 بنزینی آغاز کرد.
ایران خودرو امروز و در دومین روز فروش فوری محصولات خود، 2 محصول پژو پارس سال بنزینی و پژو 206 صندوقدار (وی 8) را عرضه می کند.
متقاضیان می توانند برای ثبت نام در این طرح از ساعت 10 صبح به پایگاه فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند که محدودیت های در نظر گرفته شده برای متقاضیان، همانند محدودیت های گروه سایپا است. 
همچنین روند فروش فوری تنظیم بازار در ساعت 10 روزهای آینده بجز روزهای پنجشنبه و جمعه ادامه خواهد داشت.
این برنامه که با اختصاص 20 درصد از تولید روزانه ایران خودرو به طرح فروش فوری انجام می شود، درصدد است همانند هفته های پایانی پارسال از التهابات بازار آزاد کاسته و قیمت محصولات را در بازار کاهش دهد.
بررسی آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است ایران خودرو و سایپا به عنوان 2 خودروساز بزرگ کشور، سال 97 را با افت تولید به ترتیب 40.3 درصدی و 37 درصدی به پایان رساندند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 154
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه