در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512062 تاریخ : 1399/02/13-16:33:24
,17,
پیش بینی 99 فرصت و تهدید پساکرونا در بخش صنعت

رئیس هیئت عامل ایدرو خبر داد:

پیش بینی 99 فرصت و تهدید پساکرونا در بخش صنعت

معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایدرو در نشست مشترک هیئت های اندیشه ورز بخش معدن کشور و بخش صنعت ایدرو از بررسی و تحلیل 99 فرصت و تهدید پساکرونا حوزه تولید خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از ایدرو، محمد باقر عالی گفت : به کار گیری تحلیل های هیئت اندیشه ورز ایدرو و سازمان مدیریت صنعتی در قالب سناریوهای 99 گانه فرصت و تهدید بخش صنعت در دوره پسا کرونا می تواند به انعطاف پذیری حداکثری بنگاه های تولیدی کمک کند.

وی افزود : همکاری و پشتیبانی نهادهای بالادستی می تواند زمینه های اجرایی بهره مندی ملموس تر از این مطالعات را بیش از پیش فراهم آورد.

عالی توجه به ظرفیت های انقلاب صنعتی چهارم و تمرکز بر الزامات تحقق جهش تولید را از محورهای اساسی پیشنهادی این هیئت های اندیشه ورز برشمرد.

در این نشست همچنین با حضور دکتر علینقی مشایخی اقتصاددان در خصوص راهکارهای اجرایی خروج از رکود پساکرونا با تحریک تقاضای کل از طریق ایجاد جنبش سرمایه گذاری در کشور بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران