در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514252 تاریخ : 1399/03/22-11:18:28
,11,10028,
پیش بینی وقوع رگبار در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد:

پیش بینی وقوع رگبار در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور

کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: برای فردا (جمعه) در استان های واقع در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات استان هایی مانند قزوین، البرز، تهران و سمنان، رگبار و رعد و برق و وزش بادهای شدید پیش بینی می شود، اما در روزهای شنبه و یکشنبه جوی آرام بر اکثر مناطق کشور حاکم خواهد بود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان هواشناسی کشور، فریبا گودرزی افزود: امروز بعداز ظهر در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب، سواحل دریای خزر، جنوب شرق کشور به خصوص هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و برخی نقاط ارتفاعات استان های قزوین، تهران، البرز و سمنان، رگبار باران و رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: شرایط ذکر شده با احتمال کمتر در ارتفاعات زاگرس دور از انتظار نیست ضمن اینکه برای فردا (جمعه) در برخی مناطق استان های واقع در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات استان هایی مانند قزوین، البرز، تهران، سمنان و کرمان، رگبار و رعد و برق و وزش بادهای شدید پیش بینی می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش بینی می شود برای دو روز آینده در نوار شرقی کشور به خصوص زابل، وزش باد به همراه گرد و خاک وجود داشته باشد.

گودرزی افزود: بعد از ظهر و نیمه شب جمعه با افزایش وزش باد در غرب و جنوب غرب کشور، احتمال وقوع گرد و خاک قوت خواهدگرفت ضمن آنکه آب های جنوب کشور نیز مواج می شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران