از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516570 تاریخ : 1399/05/02-17:21:43
,13,
پیش بینی توسعه 60 هزار هکتاری باغات در اراضی شیبدار تا پایان دولت دوازدهم

پیش بینی توسعه 60 هزار هکتاری باغات در اراضی شیبدار تا پایان دولت دوازدهم

رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از برنامه ریزی برای توسعه 60 هزار هکتاری باغات در اراضی شیبدار تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، مسعود منصور در مراسم بهره برداری طرح های ملی وزارت جهاد کشاورزی با فرمان رئیس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس که از شهرستان دورود استان لرستان گزارش می داد، اظهار کرد: از سال زراعی 96 تا 98، طرح توسعه باغات دیم در اراضی شیبدار در سطح 61 هزار هکتار اجرا شده که در نتیجه آن 20 هزار شغل مستقیم ایجاد و 183 هزار تن افزایش تولید حاصل شده است.

وی گفت: در سال زراعی جاری این طرح در سطح 16800 هکتار اجرا شده که 14 هزار هکتار آن با گونه های درختی و باغی و 2400 هکتار با گونه های گیاهان دارویی بوده و در نتیجه آن 5610 اشتغال مستقیم ایجاد و 48 هزار تن تولید افزایش یافته است.

منصور خاطرنشان کرد: عمده 337 میلیارد تومان سرمایه گذاری برای اجرای این طرح ها توسط مردم و جوامع عملی صورت گرفته است.

وی گفت: مقرر است تا پایان دولت دوازدهم طرح توسعه باغات در اراضی شیبدار در سطح 60 هزار هکتار دیگر نیز اجرا شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران