در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518845 تاریخ : 1399/06/13-11:32:10
,10028,
پیش بینی بارش های پراکنده در برخی مناطق کشور

پیش بینی بارش های پراکنده در برخی مناطق کشور

کارشناس سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش های پراکنده در شمال غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات البرز غربی و مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی گفت: این بارش ها در مناطقی می تواند با رعد و برق و تندبادهای لحظه ای همراه باشد.

به گزارش بانک و صنعت، امین حسین نقشینه با اشاره به اینکه امروز و فردا مناطقی از شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز و زاگرس با بارش همراه خواهد بود، ادامه داد: مقدار بارش در آذربایجان شرقی و اردبیل بیشتر از سایر مناطق کشور است.

به گفته نقشینه، موج اصلی این بارش بر روی کشورهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان قرار دارد و از همین رو در روزهای آینده به دلیل افزایش آب ورودی به رودخانه ها، افزایش سطح آب در مسیل ها و رودخانه هایاین استان ها قابل پیش بینی است.

این کارشناس هواشناسی به کشاورزان استان های شمال غرب کشور (آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل) جهت انبار کردن و نگهداری محصولات کشاورزی که در محیط روباز نگهداری می شوند، هشدار داد.

وی افزود: بارش ها روز شنبه به نقاطی از شمال غرب کشور، ارتفاعات البرز غربی و زاگرس مرکزی محدود خواهد بود.

نقشینه پدیده غالب روزهای آینده در شرق و جنوب شرق را گرد و خاک و وزش باد عنوان کرد و گفت: به ویژه در زابل باد شدید و وقوع گرد خاک پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: در سه روز آینده هوای تهران صاف و نیمه ابری است و در ارتفاعات تهران بارش پراکنده انتظار می رود. بیشنه هوای تهران برای امروز 33 درجه و روزهای جمعه و شنبه 32 درجه خواهد بود و کمینه دما در ایستگاه مهرآباد برای امروز 22 درجه پیش بینی می شود.

نقشینه برای مناطق شمال شرق کشور نیز پیش بینی کاهش دما در روزهای آینده را اعلام کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران