در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511891 تاریخ : 1399/02/09-18:03:44
,10028,
پیشنهاد رییس پلیس راهور برای محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک

از سوی سردار هادیانفر اعلام شد

پیشنهاد رییس پلیس راهور برای محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک

رییس پلیس راهور ناجا از ارایه پیشنهادی برای اعمال محدودیت تردد در محدوده طرح ترافیک به کمیته انتظامی وزارت کشور خبر داد و اعلام کرد: در صورت تصویب، این طرح اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، سردار سیدکمال هادیانفر در پاسخ به این سوال که آیا شما موافق لغو طرح ترافیک هستید، گفت: در ابتدا با لغو طرح ترافیک به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا موافق بودیم اما به تدریج شرایط به گونه‌ای شد که به عنوان مثال ترافیک در شهر تهران 70 درصد افزایش یافت و شرایط به بی نظمی منجر شد.

وی ادامه داد: به رغم تلاش همکارانم، تراکمی که در مرکز طرح ترافیک تهران وجود دارد سبب شد تا توقف‌های غیرضروری و پارک دوبل ایجاد شود به گونه‌ای که شرایط را برای اعمال قانون سخت کرده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پیشنهاد جدیدی برای محدودیت ساعت تردد در محدوده‌های طرح ترافیک به وزارت کشور اعلام کردیم، گفت: بر اساس این پیشنهاد افرادی که قبل از شروع طرح به محل کار خود می‌روند، می‌توانند از خودروی شخصی استفاده کنند.

رییس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: از سوی دیگر دو زمان 14 تا 16 بعد از ظهر را برای خروج کارمندان دولت در نظر گرفتیم تا خودروهایی که از طرح خارج می‌شوند، جریمه نشوند.

سردار هادیانفر افزود: پیشنهاد دیگر بعد از ساعت طرح است، آن هم برای افرادی که می‌خواهند بعد از این ساعت خارج شوند تا بار ترافیکی در محدوده ترافیک کمتر شود. این پیشنهاد به کمیته انتظامی وزارت کشور اعلام شده تا در صورت تصویب در جلسه فاصله گذاری اجتماعی مطرح شود.

رییس پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سوال که آیا در ساعت‌های اعلام شده 14 تا 16 پیک ترافیک در محدوده‌های طرح ایجاد نمی‌شود، گفت: کسانی که می‌خواهند از طرح استفاده کنند و مجوز ندارند باید تا قبل از شروع طرح وارد محدوده طرح ترافیک شوند و در این زمینه محدودیتی وجود ندارد.

سردار هادیانفر اضافه کرد: برای تخلیه بار ترافیکی در نظر گرفته شده، کارمندان دولت که محل کار آنها در محدوده طرح است از ساعت 14 تا 16 از محدوده طرح بدون این که جریمه شوند، خارج شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 78
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران