جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519216 تاریخ : 1399/06/19-13:29:39
,10025,
پیشنهاد افزایش سرمایه 282 درصدی بیمه تجارت نو

پیشنهاد افزایش سرمایه 282 درصدی بیمه تجارت نو

پیشنهاد افزایش سرمایه بیمه تجارت نو از یک هزار و 570 میلیارد ریال به 6 هزار میلیارد ریال از سوی هیئت مدیره این شرکت مطرح شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو، طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال، افزایش سرمایه فوق که 4 هزار و 430 میلیاردریال معادل 282 درصد است، پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده در دو مرحله صورت می گیرد.

در مرحله اول سرمایه این شرکت از یک هزار و 570 میلیارد ریال به 3 هزار میلیارد ریال و در مرحله دوم از 3 هزار میلیارد ریال به 6 هزار میلیارد ریال افزایش می یابد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه «بنو» از دو محل سود انباشته و سایر اندوخته ها اعمال خواهد شد تا صرف حفظ سطح یک توانگری مالی، شروع فعالیت قبولی اتکایی و افزایش ظرفیت نگهداری شود.

گفتنی است؛ افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران