تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312187 تاریخ : 1396/10/04-23:33:40
,5,
پیشرفت 93 درصدی پروژه احداث پست انتقال 63‏/230 کیلوولت زریوار در شرکت برق منطقه ای غرب

پیشرفت 93 درصدی پروژه احداث پست انتقال 63‏/230 کیلوولت زریوار در شرکت برق منطقه ای غرب

پروژه احداث پست انتقال 230 به 63 کیلوولت زریوار مریوان واقع در استان کردستان از پروژه های مهم شرکت برق منطقه ای غرب با اعتباری بیش از 5‏/11 میلیون دلار و با 93 درصد پیشرفت در حال اجراست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی توانیر، پروژه احداث پست 230 به 63 کیلوولت زریوار واقع در استان کردستان با اعتباری بیش از 5‏/11 میلیون دلار و 93 درصد پیشرفت در حال اجراست.

گفتنی است این پست با هدف افزایش قابلیت اطمینان و پایداری شبکه و کاهش خاموشی و تلفات انرژی و بهبود ولتاژ در پستهای فوق توزیع مریوان، زریوار و نِگِل و امکان صادرات برق به کشور همسایه عراق و دستیابی به بازارهای جدید انرژی از طریق عراق و صادرات برق به سایر کشورهای منطقه از جمله: ترکیه، اردن و سوریه و فراهم کردن زمینه مناسب جهت سرمایه گذاری صنعتی و افزایش اشتغالزایی در منطقه مرزی مریوان در حال احداث است.

شایان ذکر است درصد پیشرفت این پروژه در بخش طراحی 98%، تأمین تجهیزات 98%، عملیات ساختمانی 97%، نصب تجهیزات برقی 94% و تست و راه اندازی 25% و در کل 93% است و پیش بینی می شود که تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

لازم به یادآوری است قرارداد این پروژه به صورت ارز مبادله ای و اعتبار کل آن بیش از 5‏/11 میلیون دلار و منبع اصلی تأمین کننده بخش مالی آن نیز بانک توسعه صادرات ایران است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران