در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509932 تاریخ : 1398/12/28-16:56:03
,2,
پیام نوروزی رئیس و اعضای هیأت مدیره بانک کشاورزی

پیام نوروزی رئیس و اعضای هیأت مدیره بانک کشاورزی

رئیس و اعضای هیأت مدیره بانک کشاورزی در آخرین روز کاری سال 1398 صبح روز چهارشنبه 28 اسفند ماه با هدف مقابله با ویروس کرونا و برای اجتناب از تشکیل همایش مدیران، در گفت و گوی برخط(آنلاین) با مدیران و معاونان این بانک در سراسر کشور گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، دکتر داورماهی کار رئیس هیأت مدیره این بانک در سخنانی از همت و تلاش همه کارکنان در سراسر کشور تشکر و قدردانی کرد و با اشاره به ارتقای وضعیت بانک در شاخص های عملکردی افزود: درحوزه های اعتباری، مالی، وصول مطالبات،نظارت و بازرسی،بانکداری الکترونیک،امورمشتریان بانک کشاورزی از تمام جهات شاهد شکوفایی بودیم.

وی ضمن تبریک سال نو به همکاران سراسر کشور ابراز امیدواری کرد: با اراده استوار در مسیر عزت و سربلندی هم میهنان عزیر در سراسر کشور گام برداریم.

 بر اساس این گزارش،دکتر عباس عرب مازار عضو هیأت مدیر بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن تبریک سال نو به همکاران و ابراز امیدواری سلامتی و تندرستی برای آنان گفت: تلاش می کنیم سال آینده با همکاری هم بتوانیم برای کشور و بخش کشاورزی مفید تر از قبل باشیم.

فرهاد فنودی دیگر عضو هیأت مدیره بانک کشاورزی در این گفت و گوی ویدیویی ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان به ویژه کارکنان شعب، به تحقق اکثر برنامه های این بانک و موفقیت های به دست آمده در سال 1398 از جمله پرداخت بیش از 520 هزار میلیارد تسهیلات،ورود به باشگاه 1000 هزار میلیارد ریالی،اصلاح نسبت ها، وصول مطالبات و ....  اشاره و  ابراز امیدواری کرد:با وحدت،همدلی و سازماندهی قوی تر سال آینده عملکرد بهتری را رقم بزنیم.

در این گفت و گوی برخط،دکتر رضا حسینی دیگر عضو هیأت مدیره بانک کشاورزی نیز در سخنان خود از تلاش های کارکنان قدردانی و با بیان اینکه خوشبختانه عملکرد و شاخص های این بانک در سال1398 وضعیت مناسبی دارد،ابراز امیدواری کرد: در سال 1399 برای بهبود عملکرد بانک بیشتر تلاش کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران