در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511921 تاریخ : 1399/02/10-14:48:32
,2,
پیام مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز جهانی کارگر

پیام مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون به مناسبت روز جهانی کارگر

پیام تبریک مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در روز جهانی کارگر و بزرگداشت مقام کارگرصادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، پیام تبریکحجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون درروز جهانی کارگرو بزرگداشت مقام کارگر

بسم الله الرحمن الرحیم

لیسَ لِلانسان الّا ماسَعی (قرآن کریم- سوره نجم)
«کارگران» از مهم ترین سرمایه های انسانی هستند، عناصری مولد و خلاق که با کمک دست های هنرمند و بازوان سترگ خویش چرخ تولید کشور را به حرکت درمی آورند و یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کارگر، فرصت مغتنمی است برای سپاس و قدردانی از انسان های شرافتمندی که قوه ابتکار و توان خود را مصروف آبادانی و پیشرفت میهن اسلامی خود می کنند، عزیزان گران قدری که مصداق مجاهدان درراه خدا هستند.

نیک می دانیم کار متعهدانه سنگ بنای توسعه و پیشرفت هر کشوری است و محور اصلی کار، سرمایه های انسانی هستند. توجه به این سرمایه های بی بدیل، پاسداشت خدمات و تلاش در جهت مراقبت هر چه بیشتر از آن ها موفقیت و تعالی کشور را تضمین و تثبیت خواهد کرد و در سالی که مزین به شعار «جهش تولید» است، بدون شک مهم ترین عنصر عرصه تولید یعنی "کارگر" نقش محوری در تحقق اهداف عالیه کشور ایفاء می کند.
اینجانب و تمامی همکاران بنده در اقصی نقاط کشور افتخار داریم که به عنوان خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون در خدمت عزیزان هموطنی هستیم که در کسوت کارگری، خدمات ارزنده ای را درراه پیشبرد و سرافرازی میهن اسلامی ارائه می نمایند و خرسندیم به تلاش گرانی خدمت رسانی کنیم که مأموریت بزرگ ایشان توسعه و آبادانی کشور است.
بانک توسعه تعاون همواره و به عنوان یکی از ارکان بخش تعاون کشور در تلاش است که با اتکا به تمامی امکانات، زیرساخت ها و ظرفیت هایش و نیز بهره گیری از فرصت های ممکن، طیف متنوعی از خدمات را به جامعه هدف و ازجمله کارگران سخت کوش و شریف این مرزوبوم عرضه کند.
فرارسیدن روز کارگر، روز تجلیل از پیشتازان توسعه و پیشرفت در سال «جهش تولید» را به تمامی کارگران خلاق و پرتلاش ایران اسلامی تبریک عرض می کنم وضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان هم وطن در این ماه صیام،از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم؛ خادمینی شایسته برای مردم بزرگوار به ویژه جامعه کارگران زحمت کش کشورمان باشیم. 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر گرامی باد.


حجت اله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاونارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 101
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران