در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517860 تاریخ : 1399/05/25-16:46:03
,2,
پیام مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

پیام مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران طی پیامی، 26مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه کارکنان آزاده این بانک تبریک گفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، متن پیام تبریک دکتر شیری بدین شرح است؛
تاریخ کشورها فراز و نشیب های فراوانی دارد ولی برای هر کشوری در طول تاریخ رخدادهایی هست که دارای اهمیت ویژه ای بوده و تمام مردم کشور به آن مقطع تاریخی افتخار می کنند.
بی شک دوران دفاع مقدس یکی از افتخارآمیزترین مقاطع کشور ایران است، زیرا اقتدار و عزت ایرانیان را به جهان نشان داد و بیگانگان را برای همیشه از دستیابی به خاک و بوم ایران اسلامی ناامید ساخت. این دوران یکی از درخشان ترین و مهم ترین بخش های تاریخ انقلاب اسلامی بود که امروزه الگویی برای مبارزات ملت های آزاده علیه استکبار جهانی شده است.
پیروزی ایران در دفاع مقدس با تلاش و جانفشانی های بزرگی به دست آمده و همواره رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا به عنوان یادگاران این حماسه بزرگ باید همواره مورد تکریم و تحلیل قرار گیرند.
در آستانه 26 مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، سخن معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) در ذهنمان جاری می شود که فرمودند: «اگر روزی اسراء برگشتند و من نبودم، سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود».
درواقع آزادگان، هیچ گاه متعلق بـه یک مقطع از تاریخ نیستند، بلکه همواره مانند روحی در همه ی ارکان این کشور و ملت جاری شده اند، چراکـه پیام و سیره آنان، فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی اسـت کـه برای همیشه ماندگار شده و در هر زمانی می توان از آن بهره جست. آنان در طول جنگ تحمیلی، پیام آوران انقلاب بودند و غریبانه و مظلومانه در بین کینه توزی دشمنان و تلخ کامی دوران اسارت، صدای آزادی و استقلال میهن را سر دادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند.
اکنون در سالروز بازگشت عزیزان آزاده به کشور، این روز را به ملت قهرمان ایران به مجموعه کارکنان پست بانک ایران تبریک گفته و از خداوند متعال برای آزادگان سرافراز میهن اسلامی سلامتی و توفیق روزافزون آرزو دارم.

بهزاد شیری
مدیرعامل پست بانک ایرانارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران