بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508985 تاریخ : 1398/12/14-09:47:06
,1,
پیام مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مهرایران

به مناسبت 14 اسفند روز ترویج فرهنگ قرض الحسنه

پیام مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مهرایران

دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران طی پیامی فرارسیدن 14 اسفند ماه «روز ترویج فرهنگ قرض الحسنه» که برای نخستین بار در تقویم ملی کشور ثبت شده است را به هموطنان و به ویژه فعالان این سنت پسندیده تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در متن این پیام آمده است: با لطف و عنایات خداوند متعال، بانک قرض الحسنه مهرایران طی سال های فعالیت خود با تلاش کارکنان تلاشگر و ساعی موفق به کسب افتخارات و دستاوردهای درخشانی در عرصه خدمات رسانی بهتر، تکریم مشتریان، نهادینه سازی فرهنگ مسئولیت پذیری اجتماعی، توسعه بانکداری الکترونیک، حمایت از اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه و نقش آفرینی فعال و تاثیرگذار در عرصه اقتصادی کشور با ایجاد تقاضا و حمایت از تولید کالای داخلی شده است.

امروز، بانک قرض الحسنه مهرایران با کمک و سعی و تلاش تمامی سهامداران، مشتریان و کارکنان جایگاه خود در نظام بانکی کشور را به دست آورده و عملکرد بسیار شایسته و مطلوبی در حوزه های مختلف بانکی و خدمت به ملت شریف ایران ارائه داده است.

تلاش برای توانمندسازی نیازمندان جامعه از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با هدف بهبود معیشت، تامین مایحتاج ضروری، مقابله با آسیب های اجتماعی و ایجاد رونق اقتصادی از جمله برنامه های ترسیمی بانک در این سال ها بوده است که همکارانمان با اهتمام جدی در این مسیر، گام های موثری برداشته اند.

باتوجه به اقدامات شایسته و مطلوب صورت گرفته در حوزه قرض الحسنه کشور، شورای فرهنگ عمومی به پیشنهاد بانک قرض الحسنه مهرایران و با هدف ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه به منظور تقویت حس نوع دوستی در میان آحاد جامعه، روز 14 اسفند را به نام روز «ترویج فرهنگ قرض الحسنه» نامگذاری کرد.

عملکرد این بانک تخصصی در شاخص‌های بانکداری و اهتمام به رعایت اصول بانکداری مدرن تا جایی است که دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در دوازدهمین سالگرد تأسیس این بانک، استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای تحقق آرمان‌ها و آموزهای دینی توسط این بانک را گامی بلند برای رفع محرومیت در کشور دانسته است.

یقینا این افتخارات با تلاش مجدانه، همکاری و همدلی تمامی همکاران گرانقدر در سطح صف و ستاد به ویژه در شعب بانک و مؤکدا شعب مناطق محروم و همراهی و مودت خانواده های گرامیتان حاصل شده است.

اینجانب و اعضای محترم هیأت مدیره با تبریک این روز گرامی، از تلاش‌ها و زحمات همه خدمتگزاران بانکداری قرض الحسنه و به ویژه همکاران عزیز و گرانقدرم در بانک قرض الحسنه مهر ایران در یاری رساندن به تحقق و اجرای اهداف و مسئولیت های اجتماعی تشکر و قدردانی ‌می نمایم.

بار دیگر خداوند متعال را شاکریم که امروز، بانک قرض الحسنه مهرایران با برنامه ریزی دقیق منطبق بر نیاز جامعه از یک سو و تلاش و مساعی مدیران و کارکنان خود از سوی دیگر، جایگاه شایسته و درخور توجهی را در نظام بانکی کشور به دست آورده و عملکرد بسیار موفق و مطلوبی در حوزه های مختلف بانکی و خدمت به ملت شریف ایران اسلامی در سطح ملی و بین المللی ارائه نموده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران