جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517395 تاریخ : 1399/05/15-15:28:47
,10025,
پیام مدیرعامل بیمه معلم در آستانه بزرگداشت روز خبرنگار/ راویان شایسته در روزهای بحرانی

پیام مدیرعامل بیمه معلم در آستانه بزرگداشت روز خبرنگار/ راویان شایسته در روزهای بحرانی

رسالت حرفه ای اهل قلم را پاس می داریم چراکه بدون حضور خبرنگاران متخصص، طی طریق در مسیر توسعه اقتصادی و اجتماعی ممکن نخواهد بود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، اما بزرگداشت 17 مرداد ماه سال 99 نسبت به سال های گذشته از آن جهت متفاوت است که شیوع ویروس کرونا پهنه اجتماعی و اقتصادی بشریت را در نوردیده، سبک زندگی و اجتماع انسان ها را دگرگون و اقتصاد جهان را با خدشه روبرو ساخته است. و حرفه جامعه خبری نیز تحت تاثیر قرار گرفته؛ اما پر واضح است که رسالت بی چون و چرای خبرنگاران برجسته در زمان بحران ها بیش از بیش نمایان می شود در جایی که تلاش می کنند تا تصویری شفاف و واقعی از جامعه بدون کاستی ها و زواید ارائه دهند.

در شرایط خطیر کنونی که عرصه های اقتصادی و اجتماعی درگیر رکود و زیان ناشی از کروناست، جامعه فهیم و فخیم خبرنگاران را ارج می نهیم که حتی در زمان بحران ها و شرایط خاص نیز با وجود تمام چالش ها، فعالیت حرفه ای خویش را تداوم می بخشند.

بی شک فعالیت حرفه ای و شایسته خبرنگاران، نوید توسعه و آبادانی را برای ایران سرافراز خواهد داشت.

قلم های تان ماندگار …

محمدابراهیم تحسیریارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران