در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532932 تاریخ : 1399/09/12-12:41:30
,10025,
پیام مدیرعامل بیمه سینا به مناسبت روز بیمه

پیام مدیرعامل بیمه سینا به مناسبت روز بیمه

دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سینا طی پیامی، روز بیمه را به تمامی فعالان این صنعت و همکاران این شرکت تبریک گفت.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بیمه سینا، متن پیام وی به شرح زیر است:

صنعت بیمه به عنوان یکی از ستون های اقتصادی کشور همواره در تلاش است تا فضای کسب و کار را برای فعالان اقتصادی امنیت بخشیده و نگرانی و دغدغه حوادث احتمالی را از فکر و ذهن آنها خارج سازد تا تولیدکنندگان با آرامش خاطر به کار خود بپردازند.

با اطمینان می توان گفت که صنعت بیمه در سال های اخیر بیش از گذشته در جامعه نفوذ یافته و اقدامات نهاد ناظر برای تعمیم و توسعه زیرساخت ها از یک سو و تلاش شرکت های بیمه برای ایجاد محصولات جدید بیمه ای از سوی دیگر موجب شده تا شاهد بهره مندی روزافزون اقشار مختلف از خدمات گسترده ی بیمه باشیم.

خوشبختانه بیمه سینا نیز در این مسیر اقدامات قابل توجهی را به انجام رسانده و با حرکت بر اساس اخلاق حرفه ای و پایبندی به آیین نامه ها و مقررات توانسته رکوردهای بسیار خوبی را از خود به جا بگذارد. کسب سطح یک توانگری مالی پس از شش سال، ورود به رشته های بیمه سودآور و قراردادهای بزرگ، توسعه خدمات آنلاین، حضور فعال و با برنامه در بازار سرمایه و سودآوری قابل ملاحظه ساز مهمترین اقدامات بیمه سینا در یک سال اخیر به شمار می رود.

در پایان بر خود لازم می دانم ضمن تبریک 13 آذرماه روز بیمه به همه ی دست اندرکاران صنعت بیمه و همکاران گرانقدر و تلاشگرم در ستاد، شعب و نمایندگان بیمه سینا، مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات بی وقفه ی آنها مخصوصاً در ایام شیوع بیماری کرونا ابراز نموده و سلامتی و دوام توفیق ایشان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

رضا جعفریارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران