در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520279 تاریخ : 1399/07/07-09:01:19
,2,
پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالگرد تأسیس این بانک

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالگرد تأسیس این بانک

دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالروز تأسیس این بانک پیامی صادر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، در متن این پیام آمده است:
مایه بسی خوشبختی و مباهات است که افتخار دارم در آستانه هفتم مهر، سالگرد تاسیس بانک صنعت و معدن را خدمت همه عزیزان و مردم شریف سرزمینمان ایران تبریک بگویم.
در حالی گذشت بیش از نیم قرن حیات پربار و سازنده بانک صنعت و معدن را پاس می داریم که در این دوران شاهد تحولات شگرفی در فناوری ها و محیط فعالیت بانک بوده ایم، اما خوشبختیم از اینکه کارنامه ای قابل قبول در همپایی با فناوری های روز و نیازهای جامعه هدف خود داشتیم و این سرمایه بزرگی است که زیربنای جایگاه فعلی بانک ما در اقتصاد و رشد صنعتی کشور است.
از همان بدو تشکیل، هدف وجودی این بانک نه کسب سود، بلکه خدمت به توسعه صنعتی کشور بوده و همین امر علاوه بر ایجاد ذهنیتی جامعه محور در کارکنان، الهام بخش انگیزه ای مضاعف و تلاشی سازنده برای تحقق آرمان های اصلی بانک بوده است. عملکرد بانک به ویژه در سالیان اخیر و در بحبوحه مرارت ها و سختی های تحمیلی خود گواهی صادق بر این مدعاست. این انگیزه در گذر سال ها نه تنها کم رنگ نشده، بلکه قوام و شدت بیش تری یافته و موجب شده تا با تعهدی دوچندان در خدمت تعهدات اجتماعی خود در قبال اقتصاد و صنعت کشور باشیم و با وجود تنگناهای اقتصادی شاهد رشدی مطلوب در کیفیت و کمیت خدمات بانکی خود باشیم. پرداخت تسهیلاتی با رقم 175 هزار میلیارد ریال در سال 98 و 111 هزار میلیارد ریال در شش ماهه نخست سال 99 موید این نکته است. ضمن آنکه در اغلب مؤلفه های عملکردی خود شاهد گسترش خدمات و افزایش قابل قبولی بوده ایم، بطوری که در شش ماه نخست سال جاری، شاهد افزایش 63 درصدی مانده سپرده های چهارگانه، 100 درصدی در گشایش اعتبارات اسنادی، 152 درصدی در ضمانتنامه های ریالی، 57 درصدی در پرداخت ها و 124 درصدی در وصولی ها بوده ایم.
بی گمان زمانه ای با دشواری های بی سابقه را می گذرانیم. تحمیل تحریم های ظالمانه به کلیت کشور و در راس آن نظام مالی که بانک ها طلایه دار آن هستند، عرصه خدمت را تنگ تر و دشوارتر ساخته، هرچند بی تردید باور و اعتمادبه نفسمان در مقابله با چالش ها و ناملایمت ها و اعتقاد به اینکه «می توانیم» فزونی یافته و ذره ای از تعهدمان به مشتریان، جامعه و ذینفعانمان کاسته نشده است.
اکنون که در آستانه گام نهادن در سده پانزدهم شمسی هستیم، دنیای کسب وکار دچار تحولات شگرفی شده است. در میان این تحولات شاید تأثیر فناوری دیجیتال بر ابعاد مختلف زندگی بشر برجسته تر باشد. ما هم به عنوان یک بانک تخصصی از این قاعده مستثنا نیستیم. از حضور فناوری دیجیتال در ابعاد مختلف عملیات این بانک چند سالی می گذرد و موفق شده ایم سیستم جامع بانکی مبتنی بر رایانه را راه اندازی کنیم. اما در این گام متوقف نمانده و در پی ورود به عرصه های کاربرد پیشرفته تر از این فناوری هستیم. در حال حاضر با ترسیم نقشه راه خود برای پیاده سازی کامل «تحول دیجیتال» در پی آن هستیم که ارزش های بنیادی خود نظیر شفافیت عملکرد، عرضه بهترین خدمات به مشتریان و کارامدسازی عملیاتی را بهبود بخشیم.
بی تردید حصول این دستاوردها بدون برخورداری از کارکنانی با دانش و متعهد، شرکایی قابل اعتماد و حامی و مشتریانی وفادار و همراه میسر نبوده و نخواهد بود. از این رو، فرصت را مغتنم شمرده و از همراهی و همکاری تمام ذینفعان خود در راستای گسترش و ارتقای خدمات بانک و در نهایت، عزت و سربلندی ایران اسلامی قدردانی و تشکر می کنم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران