جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517384 تاریخ : 1399/05/15-14:28:11
,2,
پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز خبرنگار

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز خبرنگار

دکتر مهری در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار از تلاشگران عرصه خبر، رسانه و اطلاع رسانی کشور تجلیل کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، در متن این پیام آمده است:

جان نباشد جز خبر در آزمون هرکه را افزون خبر، جانش فزون
رشد و توسعه فرهنگی کشور مستلزم عزم راسخ و تلاش های بی وقفه خبرنگاران و اصحاب رسانه در عرصه اطلاع رسانی و روشنگری است؛ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم نکته بین جامعه هستند، برای ذهن های جستجوگر، پیام آور روشنگری و بینش اند و بار سنگین بیان کاستی ها و معضلات آحاد مردم بر دوش آنان بوده و همین دشواری بار وظیفه است که بر اعتبار این حرفه خطیر می افزاید.
آنان تجسم عینی امانتداری، جسارت، تعهد، صداقت و وجدان بیدار جمعی هستند که با روحیه پرسشگر خود ابعاد تاریک نمایی ها و ابهامات را از چهره جامعه می زدایند و با حضور در بطن هر رویدادی آرامش و امنیت و حتی جان خود را به خطر می افکنند تا رسالت خود را در آگاهی بخشی به مردم و خنثی سازی توطئه های نافرجام دشمنان برای پراکندن اطلاعات نادرست و ناامید کننده در سطح جامعه به انجام برسانند.
در شرایطی که کشور با فشار ناشی از تحریم های ظالمانه و عواقب اقتصادی- اجتماعی شیوع ویروس کرونا مواجه شده است، این وظیفه خبرنگاران و فعالان رسانه است که با بیان اخبار صحیح و انتقادات سازنده خود امید و نشاط را در جامعه زنده نگه دارند.
هفدهم مردادماه یادآور حماسه شکوهمند حق گویی و حق جویی کسانی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و یادآور مردان مردی است که تصویر واقعی هشت سال رشادت ها و جوانمردی جوانان و رزمندگان غیور این مرز و بوم را برای جهانیان آشکار ساختند.
اینجانب 17 مردادماه روز "خبرنگار" را که با پرواز یاران عاشق این عرصه نیز مصادف است به تمامی حافظان خرد و آگاهی به خصوص خبرنگاران و فعالان رسانه در بخش صنعت و معدن کشور که در انعکاس اخبار این عرصه از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند، تبریک عرض نموده و از ایزد منان تداوم عزم و اهتمام مسئولانه همه تلاشگران را در عرصه اطلاع رسانی به مردم شریف ایران خواستارم.

حسین مهری
مدیرعامل بانک صنعت و معدن


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران