تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521949 تاریخ : 1399/08/06-16:36:53
,10033,22,
پیام محیط زیستی بر شانه ی پرترددترین جاده چهارمحال و بختیاری نشست

پیام محیط زیستی بر شانه ی پرترددترین جاده چهارمحال و بختیاری نشست

مدیر کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: به روز رسانی و استفاده از تبلیغات محیطی خلاقانه در جاده های پرتردد استان، برای تأثیرگذاری بر افکار عمومی و ترغیب مردم جامعه به همکاری برای حفظ محیط زیست، در دستور کار قرار دارد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی اظهار داشت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی محیط زیستی از طریق تبلیغات محیطی، نصب و به روزرسانی پیام های آموزشی در مسیرهای پرتردد استان، انجام خواهد شد.
وی افزود: در فاز نخست بیلبورد تبلیغاتی 60 متری، در پرترددترین جاده استان نصب شد.

احمدی گفت: محتوای درج شده در این تابلوها آموزشی محیط زیستی بوده و با اطلاع رسانی بصری به ارتقاء سطح فرهنگ عمومی جامعه کمک خواهد کرد.

ارتقاء سواد بصری از طریق تبلیغات محیطی خلاقانه چندی است که از سوی سازمان حفاظت محیط زیست برای تحقق شعار 80 میلیون محیط بان در دستور کار قرار گرفته است.
از گذشته نیز در مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست، استفاده از رنگ زرد برای تابلوها و علایم اخباری مرسوم بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران