زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489927 تاریخ : 1398/06/02-17:02:17
,17,
پیام رئیس کل گمرک به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام رئیس کل گمرک به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

به مناسبت هفته دولت (2 الی 8 شهریور) مهدی میراشرفی رئیس کل گمرک ایران طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، و روز کارمند، ابراز امیدواری کرد که گمرک جمهوری اسلامی ایران بتواند در راستای وظایف محوله و اهداف تعیین شده، در راه خدمتگزاری به مردم گام‌های بلندتری بردارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، متن پیام به این شرح است:

هفته دولت، یادآور نام و یاد شهدای بزرگوار رجایی و باهنر و میراث باقی‌مانده از آنها یعنی ساده‌زیستی، تلاش برای خدمات صادقانه به مردم و حفظ و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
این هفته همچنین فرصت مناسبی برای گرامیداشت روز کارمند (4 شهریور) است که بار سنگین خدمت به مردم را بر دوش می‌کشند. گمرک جمهوری اسلامی ایران با حدود 9 هزار کارمند ازجمله سازمان‌های مهم حاکمیتی است که از یک سو مجری سیاست‌ها و برنامه‌های دولت در عرصه تجارت است و از سوی دیگر ارائه تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی جهت تقویت و توسعه تولید ملی را در اولویت برنامه‌های کاری خود قرار داده است.
از این‌رو می‌توان گفت، نقش گمرک در حوزه اقتصاد کلان، نقشی تأثیرگذار و قابل تأمل است و به همین دلیل جا دارد به مناسبت روز کارمند از همه همکاران ارجمندم در گمرک جمهوری اسلامی ایران به ویژه گمرکات واقع شده در مناطق محروم و مرزی که با کمترین امکانات مالی و رفاهی به خدمتگزاری مشغولند، قدردانی نمایم.
ضمن گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، از خداوند متعال می‌خواهم که به همه ما توفیق دهد تا بتوانیم در راه خدمتگزاری به مردم، پایبندی به آرمان‌های انقلاب و تحقق اهداف و برنامه‌های دولت گام‌های بلندتری برداریم.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران