سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 464690 تاریخ : 1398/02/26-13:51:46
,2,
پیام دکتر شیری مدیرعامل محترم پست بانک ایران به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات

پیام دکتر شیری مدیرعامل محترم پست بانک ایران به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات

دنیای پیچیده ارتباطات و فنآوری اطلاعات آنقدر در پیچ و خم زندگی بشر نفوذ کرده است که تصور زندگی بدون آن برای نسل حاضر مشکل به نظر می رسد. مرزهای مختلف جغرافیایی و فرهنگی از بین رفته و تعاملات بشری تغییرات چشمگیری یافته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، توسعه بخش های مختلف اقتصادی به نفوذ و توسعه ارتباطات و فنآوری اطلاعات بستگی کامل دارد که این صنعت را به پیشران توسعه بخش های مختلف تبدیل کرده است.

27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و مخابرات همه ساله در تمام دنیا مورد توجه قرار می گیرد و تحولات سالهای اخیر توجه به این مناسبت را بیشتر کرده است.
امسال اتحادیه جهانی مخابرات شعار"تلاش برای کاهش شکاف استاندارد سازی" را انتخاب کرده است که به نظر می رسد در دنیای به هم تنیده امروز یکی از نیازهای مبرم ICT است.
امروزه بانکداری دیجیتال، کسب و کارهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال و در یک کلام اقتصاد دیجیتال بخش های راهبردی هر اقتصاد را تشکیل می دهد و در این اثنا پست بانک ایران به عنوان بانک تخصصی حوزه ارتباطات و فنآوری اطلاعات وظیفه سنگین تری در توسعه بانکداری دیجیتال و کسب و کارهای این حوزه دارد و این مهم در برنامه های این بانک در نظر گرفته شده است. گستردگی نقاط تماس، حضور کارکنان مجرب و متعهد، اعتقاد به برنامه ریزی و عمل بر اساس آن و همچنین حمایت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پتانسیل خوبی برای این بانک ایجاد کرده است که میتواند نقش پست بانک را در اقتصاد دیجیتال پر رنگ تر و موثرتر کند.
ضمن تبریک این روز به همه فعالان و تلاشگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پست بانک آمادگی همراهی با همه بازیگران این عرصه را دارد تا به کمک هم بتوانیم در راستای تحقق عدالت اجتماعی و ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیز ایران اسلامی فعالتر عمل کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 140
موج جایزه رو بگیر! رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه