جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522197 تاریخ : 1399/08/12-09:26:41
,10025,
پیام دکتر دلفراز، به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت

پیام دکتر دلفراز، به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس بیمه ملت

دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، طی پیامی، فرارسیدن هفدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه ملت را تبریک گفت.

به گزارش بانک و صنعت، دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، طی پیامی، فرارسیدن هفدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه ملت را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدای مهربانی ها و آرامش دهنده دل ها

سلام بر مردم ایران به ویژه خانواده بزرگ بیمه ملت

در سالروز تولد 17 سالگی شرکت بیمه ملت خدای بزرگ و منان را سپاس می گوییم که توفیق خدمت به مردم عزیز میهن سرافراز و پرصلابت ایران را به همه ما اعضای خانواده شریف بیمه ملت ارزانی داشت و بر خود لازم می دانم به عنوان عضوی از این خانواده از تلاش ها، مجاهدت ها و سخت کوشی و تعهد تک تک عزیزانی که در این مسیر پرفراز و نشیب سهمی داشته اند و نام بیمه ملت را سرافراز نگاه داشته اند، صمیمانه قدردانی کنم و خدا قوت بگویم.

بدون تردید موفقیت بیمه ملت ثمره تلاش ها، برنامه ریزی ها و مشارکت دسته جمعی تمامی اعضای خانواده همدل و صمیمی بیمه ملت است.

یقین داریم که حفظ و تقویت این سرمایه ملی، مسئولیت دشوار و سترگی بر دوش ماست که برای صیانت و ارتقای برند بیمه ملت نهایت تلاش خود را به کار بگیریم و فصل تازه ای از درخشش بیمه ملت را در ارائه خدمات بهتر به بیمه گزاران عزیز رقم بزنیم.

9 سال پیاپی موفق بوده ایم که سطح توانگری یک را برای بیمه ملت به دست آوریم و تلاش برای بهبود شاخص های بالندگی بیمه ملت از طریق بهینه سازی ترکیب پرتفوی شرکت، افزایش نظارت ها بر فعالیت بیمه گری و البته سرمایه گذاری ها، دقت بالا در مدیریت ریسک و حاکمیت شرکتی، افزایش سهم و نقش شبکه نمایندگان در فروش باعث خواهد شد تا در کنار هم شاهد استمرار و استحکام سودآوری بیمه ملت در راستای تضمین حقوق صاحبان سهام و همچنین ارائه خدمات بهتر به بیمه گذاران باشیم.

سالروز تاسیس بیمه ملت، فرصتی دوباره است برای اینکه در کنار هم به عنوان یک خانواده صمیمی و مصمم، برای سربلندی و سرآمدی برند بیمه ملت تلاش می کنیم؛ چرا که شعار و باورمان این است که بیمه ملت، همراه خانواده ایران است. تحقق این باور در گروی پذیرش این واقعیت است که یک مسئولیت خطیر و ملی بر دوش یکایک ما بیمه ملتی ها گذاشته تا با خدمات خود مردم و اقتصاد ایران را از خطرها و بلاها مصون نگه داریم.

اعتقاد داریم دستیابی به موفقیت های بزرگ محصول یک کار گروهی با اراده قوی و منسجم و روحیه جمعی است و با برنامه ریزی دقیق و علمی تلاش می کنیم تا بیمه ملت را به عنوان یک بیمه دانش بنیان، آینده نگر و حامی و همراه بیمه گزاران حفظ کنیم و تلاش خواهیم کرد تا این مسئولیت دشوار را با تکیه بر توان فنی و کارشناسی و بهره گرفتن از تخصص و تعهد همه شما دوستان همراه و صمیمی به نحو شایسته ای ایفا کنیم تا شاهد سربلندی هرچه بیشتر بیمه ملت در آینده باشیم.

می دانیم که این راهی است سخت و البته پیچیده در دنیای پررقابت صنعت بیمه ایران، اما تردید نداریم که آینده از آن ماست و این ما هستیم که باید یکدل و هماهنگ در اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف ترسیم شده گام برداریم.

راهبرد آینده بیمه ملت تضمین و تقویت حقوق بیمه گزاران به عنوان سرمایه های اصلی شرکت، حفظ و افزایش میزان سودآوری و پاسداشت منافع سهامداران و ذی نفعان و البته احترام نهادن و پاسداشت تلاش و حقوق شبکه گسترده نمایندگان است.

ما اعضای خانواده بزرگ بیمه ملت، باید مسئولیت خود را در صیانت از حقوق بیمه گزاران گرانقدر، سهامداران آینده نگر و محترم، نمایندگان پرتلاش و صمیمی، مدیران و کارشناسان و کارکنان همدل و متحد بیش از گذشته جدی بگیریم و تلاش کنیم تا اعتماد جامعه ایرانی به بیمه ملت تقویت شود، چرا که سرمایه اصلی ما اعتماد مردم است.

چشم انداز بیمه ملت روشن و افق آینده امیدوارکننده است و مهر تاییدی است بر تضمین موفقیت ها و تقویت منافع ذی نفعان و این ما هستیم که در کنار هم و با هم آینده بهتر بیمه ملت را رقم می زنیم.

ما در بیمه ملت سهم بیشتر از بازار بیمه کشور را با مدیریت دقیق ریسک می خواهیم و نفع سهامداران را در کسب رضایت بیمه گزاران و تضمین کیفیت خدمات به آنها می دانیم و پیوند مصالح و منافع بلندمدت کل اعضای خانواده بیمه ملت را در گروی یک باور جستجو می کنیم که بیمه ملت؛ همراه خانواده هاست.

شایسته است به این حقیقت روشن باور داشته باشیم که سیاست ها و برنامه های آینده بیمه ملت بر اساس منافع و مصالح بلندمدت برای در اختیار گرفتن سهم بیشتر از بازار ترسیم شده است. چرا که نبض اقتدار، استحکام و استمرار بیمه ملت با حفظ اعتماد شما بیمه گزاران عزیز و سرمایه شما سهامداران خواهد زد.

به عنوان یک خدمت گذار در بیمه ملت باردیگر از تک تک بیمه گزاران، نمایندگان، مدیران، کارشناسان، کارکنان و اعتماد سهامداران قدردانی می کنم و امیدوارم که در سال جهش تولید، شاهد جهش بیمه ملت در عرصه هایی چون رشد حق بیمه، بهبود کیفیت خدمات به بیمه گذاران، مدیریت ریسک و تقویت و استحکام روند سودآوری شرکت و افزایش سطح اعتماد ملی به سرمایه ملی به نام بیمه ملت باشیم.

بیمه ملت همیشه همراه خانواده ایرانی می ماند و به عنوان تکیه گاه مطمئن خود را حامی منافع بیمه گزاران و پاسدار حقوق سهامداران می داند؛ امید که در راه دشوار آینده بتوانیم با گام های استوار و اراده و برنامه ای منسجم، فصل تازه ای را در تاریخ بیمه ملت رقم بزنیم و برگ دیگری بر دفتر افتخارات بیمه ملت بیافزاییم.

سخن را به نام خدای زیبایی ها و مهربانی ها آغاز کردیم و با یادی از خداوند متعال به پایان می رسانیم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار

استوار باشید و سرفراز


دکتر اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملتارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران