صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522898 تاریخ : 1399/09/08-14:00:39
,2,
پیام تسلیت مدیر عامل بانک توسعه تعاون در پی شهادت دانشمند هسته ای

پیام تسلیت مدیر عامل بانک توسعه تعاون در پی شهادت دانشمند هسته ای

در پی شهادت مظلومانه شهید محسن فخری زاده ، مدیرعامل بانک توسعه تعاون پیام تسلیتی صادر نمود.

به گزارش بانک و صنعت، در پی شهادت مظلومانه شهید محسن فخری زاده ، مدیرعامل بانک توسعه تعاون پیام تسلیتی صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

برَاءَهٌ مِنَ اللَّهِ وَرَسُولِهِ إِلَی الَّذِینَ عَاهَدْتُمْ مِنَ الْمُشْرِکینَ

[این آیات] اعلام بیزاری [و عدم تعهد] است از طرف خدا و پیامبرش نسبت به آن مشرکانی که با ایشان پیمان بسته اید

آری، این اعلام برائت و نفرتی است برخواسته از قلب های مسلمین جهان خاصه از اعماق قلوب آحاد متدین و زخم دیده در ایران اسلامی نسبت به مشرکان زمان و مستکبران عالم و ایادی آنان، نفرتی که موج میزند و برون می تراود. برائت نسبت به کسانی که بزدلانه و تهی از شهامت در پس زرادخانه های خویش کمین گرفته اند و در هیچ جبهه و مواجهه جوانمردانه ای تاب رویارویی با ایمان و صلابت این امت غیور را ندارند. در شرق و غرب عالم، علم دشمنی با این سرزمین و مردمان آن را بپا کرده اند و همه عرصه های اقتصادی، علمی و ... را به آوردگاه مقابله بدل نموده اند لیکن دریغ از ذره ای فتوت و جوانمردی. تحریم اقتصادی و دارویی و تهدید سلامتی و حق حیات کودکان و بیماران از یک سو و ترورهای ذلیلانه و کوردلانه فرزندان خدمتگزار این کشور از جانب دیگر، تیرهای باقیمانده در ترکش ابرقدرتی است که در اندیشه رهبری جهان و مدعی حقوق بشر و تعالی انسانی است. خداوند رسوایی و سرنگونی این ابهت نمادین و متزلزل را رقم زده است و هر عمل آنان را سبب زمینه سازی برای زوال زودرسشان قرار می دهد. این چنین است که در سالروز شهادت یکی از دانشمندان هسته ای، دستان جنایتکار مزدوران صهیونیسم و سردمداران اروپایی و آمریکائی آنان دیگر باره به جنایتی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی آلوده می شود و با ترور فرزند غیور ایران، دانشمند متعهد شهید دکتر محسن فخری زاده برای خود ننگی دیگر را در تاریخ عالم ثبت می نمایند. خداوند دشمنی آشکار آنان با اسلام و مسلمین را پدیدار کرده است تا وجه خونخوارانه و تروریستی آنها از پس نقاب مزورانه انسان دوستی رخ بنمایاند. این گونه جنایت های فجیع بر ضد ملت و دولت ما آنچنانکه از ابتدای انقلاب اسلامی نیز رواج داشته و تاکنون تقدیم بیش از هفده هزار شهید ترور را در کارنامه پرافتخار ما ثبت کرده است، به فضل الهی در عزم و اراده این ملت برای رشد و تعالی مادی و معنوی مؤمنانه و مصلحانه اثری نخواهد داشت.

اینجانب و سایر همکارانم در بانک توسعه تعاون ضمن محکوم نمودن ترور دانشمند و شخصیت برجسته علمی کشورمان، برادر خدوم، شهید دکتر محسن فخری زاده، شهادت پرافتخار او را اولاً به پیشگاه مقدس امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، سپس به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت غیور و شهیدپرورمان در سراسر ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نماییم. خداوند همگی ما را به ایستادگی و پایمردی در طریق رضای خویش موفق فرماید.


حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاونارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 165
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران