در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522852 تاریخ : 1399/09/06-15:07:03
,2,22,
پیام تسلیت مدیرعامل به مناسبت درگذشت جناب آقای کیومرث زندیه مدیر سابق شعب استان همدان

پیام تسلیت مدیرعامل به مناسبت درگذشت جناب آقای کیومرث زندیه مدیر سابق شعب استان همدان

حجت اله مهدیان به مناسبت درگذشت جناب آقای کیومرث زندیه، مدیر سابق شعب بانک توسعه تعاون استان همدان پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، متن پیام تسلیت حجت اله مهدیان بشرح زیر می باشد:

انا لله و انا الیه راجعون
ای ساربان آهسته ران کارام جانم می رود
و آندل که با خود داشتم با دل ستانم می رود
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
خداوندا ما را در مصیبت ها و آلام، صبر و توان مرحمت فرما چه آنکه گسستن رشته های مودت و انس و جدایی از یاران و همراهان به غایت دشوار است و ناگوار.
ایام هجر را گذراندیم و زنده ایم
ما را به سخت جانی خود این گمان نبود
خبری واصل شد که جانمان را به چنگال اندوهی سترگ سپرد، علیرغم اطلاع از سبقه بیماری همکار گران قدرم آقای کیومرث زندیه که به چند سال پیش ازاین بازمی گردد، دریافت خبر درگذشت او، من و سایر همکاران بانک توسعه تعاون را به سوگی غیرمنتظره و عمیق فروبرد. این حیرانی و سر در گریبانی از آن حیث بود که حتی در این سال ها و در اوج دشواری های بیماری صعب العلاج خویش، جبهه همت را وا ننهاد و چون گذشته در کنار سایر همکارانش غیورانه و صمیمانه به تلاش و کوشش در کشاکش خدمت به اهداف بانک توسعه تعاون در مسیر تحقق آبادانی و توسعه ایران اسلامی مشغول بود. برادر عزیزمان مرحوم کیومرث زندیه، شخصیتی متدین، خدوم، پرتلاش، امین و مهربان بود که مسئولیت پذیری، خلاقیت و حساسیت بر اصول شغلی در نظام بانکی را با شور و شفقت خدمت به هم میهنان خود به خوبی درآمیخته بود. دوران مسئولیت او در تصدی پست مدیریت بانک توسعه تعاون استان همدان در زمره روزهای پرشکوه، ثمربخش و قرین با سودمندی و موفقیت های درخور تقدیر رقم خورد.
یاد او که اکنون در میان ما نیست تا همیشه با ماست و تحقیقاً تصویر عزم، اراده و لبخند او در قلب های اندوهگین ما ماندگار خواهد بود. این جانب متاثرانه و غمگینانه، اندوه درگذشت او را اولاً به محضر خانواده ارجمند ایشان و سپس به کلیه همکاران عزیزم در سراسر کشور خاصه کارکنان گرامی استان همدان تسلیت و تعزیت عرض نموده و خاشعانه از پروردگار بزرگ درخواست می کنم که از جانب کرامت بی انتهای خویش ما را در صبر بر این فراق، طاقتی مضاعف مرحمت فرماید. روح پاکش هم نشین اولیا و متقین باد.
حجت الله مهدیان
آذرماه 1399ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران