در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512407 تاریخ : 1399/02/18-15:47:13
,1,
پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک

پیام تبریک مدیرعامل بانک دی به مناسبت دهمین سالگرد تاسیس بانک

دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی به مناسبت 18 اردیبهشت ماه، در پیامی دهمین سالگرد تاسیس بانک دی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی به مناسبت 18 اردیبهشت ماه، در پیامی دهمین سالگرد تاسیس بانک دی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
همکاران محترم بانک دی، سهامداران گرانقدر و مشتریان عزیز
با سلام
تقویم امروز، یادآور به بار نشستن اندیشه تاسیس نهادی است که رسالت اصلی و ویژه آن علاوه بر رونق بخشیدن به اقتصاد کشور، ارائه خدمات مطلوب بانکی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران بود . نهال نوپای بانک ارزش آفرین دی که در سال 1389 با اخذ مجوز از بانک مرکزی، جان گرفت اکنون بعد از گذشت یک دهه، تبدیل به درختی جوان شده است که بیش از هر زمانی به ثمربخشی آن می توان امید داشت.
اکنون در آستانه دهمین سالروز تاسیس بانک دی، خرسند و مشعوف هستیم که در طول یک دهه تلاش صادقانه با بهره گیری از نیروی انسانی مسئولیت پذیر و توانمند علاوه بر خدمت رسانی به جامعه هدف با ارائه خدمات بانکی، مالی، مشاوره ای، بازار سرمایه و مدیریت ثروت به بخش های مهم و تاثیرگذار جامعه از جمله کسب و کارهای کوچک و متوسط ایفای نقش کرده ایم و همچنان امیدوار به افقی روشن و امیدبخش، استوار گام برمی داریم.
مشتریان معزز، ذینفعان گرامی و سهامداران ارجمند، امروز ما میراث دار دستاوردهای کسانی هستیم که تلاش کرده اند تا حد امکان به تعهدات بانک جامه عمل بپوشانند و اکنون به عنوان یک بانک خوشنام در نظام بانکی با اتکا به حسن اعتماد شما عزیزان این تعهد را می دهیم که با تمام توان پاسدار سرمایه های ارزشمند و دارایی های شما هستیم و تمام ظرفیت و توانایی ها را برای خلق ارزش بیش از پیش به کار خواهیم بست.
وجود سه میلیون مشتری و بیش از 780 هزار سهامدار ارزشمند به ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران، نیروی انسانی جوان با انگیزه و مستعد، ساختار چابک و کارآمدو برخورداری از دارایی های ارزشمند، تنها بخشی از نقاط قوت این بانک جوان است که آن را از سایر رقبای هم طراز خود متمایز کرده است.
دستاوردهای بانک دی در چند ماه اخیر در زمینه های وصول مطالبات، جذب منابع ارزان قیمت و کاهش بهای تمام شده پول، هم زمان با رکود فعالیت کسب و کارها ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، قابل توجه و نویدبخش نتایج روشن تری است .
امیدوارم در طلیعه دهمین سالگرد تاسیس بانک با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم انداز بانک در افق 1400 که همانا قرار گرفتن در میان بانک های برتر خصوصی کشور است برای تحقق جهش تولید و توسعه پایدار و آبادانی سرزمین مان به سهم خود گام های موثر و عملی برداریم.
18 اردیبهشت 1399، بانک دی وارد یازدهمین سال فعالیت حرفه ای می شود و آنچه در این 10 سال به دست آمده توشه ای گران بها است که لازم است از این تجارب ارزشمند برای رونق بخشیدن به کسب و کار، طرح ریزی برنامه ها و تقویت برند بانک به نحو مطلوبی بهره ببریم.
اطمینان دارم با اتکا به ظرفیت های داخلی بانک دی و با بهره گیری از سند چشم انداز، نقشه راه و برنامه هایی که ترسیم شده و به پشتوانه تجارب و دانشی که تحصیل شده است می توانیم برای رضایتمندی همکاران، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان گام های بزرگی برداریم.
اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم هیئت مدیره، فرا رسیدن دهمین سالروز تاسیس بانک دی را به سهامداران گرانقدر، مشتریان گرامی و همچنین همکاران تلاشگر که از مهم ترین سرمایه های بانک هستند، تبریک گفته و تقارن این رویداد را با ماه مهمانی خدا به فال نیک می گیرم.
امید است با عزمی راسخ، اندیشه ای خلاق و پایبندی به مشتری مداری بتوانیم با لطف خداوند متعال بیش از پیش در مسیر خدمت گذاری و تحقق اهداف بانک قدم برداریم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران