در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517227 تاریخ : 1399/05/13-14:40:32
,5,
پویش #الف-ب-ایران کشور را کارگاه سازندگی کرد

استاندار تهران:

پویش #الف-ب-ایران کشور را کارگاه سازندگی کرد

استاندار تهران گفت: پویش هر هفته #الف- ایزان کار ارزشمندی است که ایران را با وجود تحریم ها تبدیل به کار گاه بزرگ سازندگی کرده است.

به گزارش بانک و صنعت، انوشیروان محسنی بندپی امروز -دوشنبه- در مراسم افتتاح پانزده پروژه برقی شرکت برق منطقه ای تهران در محل این شرکت افزود: امروز در استان تهران پانزده پروژه به اعتباری بالغ بر 285 میلیارد تومان در قالب این پویش به بهره برداری رسید.

وی صنعت آب و برق را یکی از شاخصه های رشد و توسعه در هر کشور دانست و ادامه داد: رشد و توسعه صنعت آب و برق در دولت تدبیر و امید از اقدام های ارزنده این دولت برای نشان دادن توسعه کشور است.

محسنی بندپی به شعار جهش تولید اشاره کرد و تامین برق پایدار را یکی از مهم ترین مولفه های آن دانست.

استاندار تهران ادامه داد: وزارت نیرو با راه اندازی این پویش نشان داد که در این آزمایش (جهش تولید) موفق بوده است.

وی مدیریت راهبردی مصرف را راه ناگزیر کشور برشمرد و گفت: ایران کشوری با مصرف بالا در همه زمینه ها و بخش ها است که باید مدیریت مصرف را جدی گرفت.

محسنی بندپی گفت: استان تهران به واسطه بیت کوین ها، افزایش سالانه 200 هزار نفری جمعیت در زمینه بد مصرفی با مشکلات بیشتری روبرو است.

استاندار تهران افزود: ضرورت برنامه ریزی برای نوسازی تجهیزات این استان با توجه به مشکلات دو چندان می شود.

وی ادامه داد: با وجود همه مشکلات و با همکاری همگانی امسال با کم ترین مشکل در زمینه برق روبرو شدیم و مردم با سیاست های درستی که در پیش گرفته شد شاهد کمترین خاموشی بودند.

استاندار تهران گفت: فرمانداران، بخش داران و شهرداران مکلف اند برای اجرای طرح های وزارت نیرو در استان تهران همکاری کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران