در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522411 تاریخ : 1399/08/18-11:00:51
,11,
پهلوگیری کشتی 41 هزار تنی مواد اولیه تولید روغن در بندر شهیدرجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان خبر داد:

پهلوگیری کشتی 41 هزار تنی مواد اولیه تولید روغن در بندر شهیدرجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی بزرگ روغن خام سویا که به دلیل مشکلات بین فروشنده و صاحب کالا نتوانسته بود پهلوگیری کند، روز گذشته در بندر شهید رجایی پهلو گرفت.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از بنادر و دریانوردی هرمزگان، علیرضا محمدی کرجی ران گفت: کشتی حامل 41 هزار و 780 تن روغن خام سویا که به دلیل مشکلات بین خریدار و فروشنده از تیرماه سال جاری بلاتکلیف مانده بود پس از تشکیل جلسه و دستور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان روز گذشته در بندر شهید رجایی پهلو گرفت.

وی این کشتی را متعلق به یکی از خطوط کشتیرانی یونان اعلام کرد و گفت: عملیات راهبردی کشتی مذکور انجام و این شناور در اسکله شماره 21 بندر شهید رجایی مستقر و در حال عملیات تخلیه کالا است.

محمدی کرجی ران اظهار داشت: این کشتی از مبدأ بندر پاراناگوا کشور برزیل عازم آب های خلیج فارس شده بود که پس از ورود، به دلیل مشکلات بین خریدار و فروشنده نتوانسته مجوز ورود به بندر را اخذ نماید.

وی افزود: با ورود دستگاه قضا و تشکیل جلسه مشترک به ریاست رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، مشکلات مطروحه مرتفع و اجازه پهلوگیری این شناور در بندر شهید رجایی صادر شد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در ادامه تصریح کرد: این سی و ششمین کشتی حامل کالاهای اساسی در سال جاری است که بیش از 41 هزار تن روغن خام سویا را به کارخانجات فرآوری این محصول تزریق می کند.

به گفته محمدی کرجی ران یکی از اهداف مهم و اولویت های کاری دولت، بویژه سازمان بنادر و دریانوردی، تأمین به موقع و سریع کالاهای اساسی مورد نیاز کشور است که اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان نیز همسو با سیاست های کلان دولت پیرامون زنجیره تأمین کالاهای استراتژیک با اختصاص انبارهای ویژه نگهداری و انبارش و همچنین اختصاص پایانه های ویژه تسهیل گر تحقق این امر مهم بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران